Ana SayfaKredilerING Bank’tan Kefilsiz E- Kredi

ING Bank’tan Kefilsiz E- Kredi
I

-

Nakde ihtiyacınız doğduğu anda bankaya gitmeye yorulmadan, zaman kaybetmeden, dilediğiniz miktarda krediyi ING Bank’tan çekebilirsiniz. ING Bank’tan 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz her an finansman sağlayabilirsiniz. Banka “e- kredi” kampanyası kapsamında teknolojik ortamda müşterinin banka şubesine gitmesine gerek kalmadan kredi imkanı sağlamaktadır.

ING Bank müşterileri e- kredi ile finansman sağladıklarında kredileri anında hesaplarına geçer ve hemen kullanmaya başlayabilirler. ING Bank müşterisi olmayıp da söz konusu kredi dahilinde likidite sağlamak isteyen müşterilere de kredi evrakları müşterinin istediği zaman ve mekanda müşteriye iletilerek başvuru prosedürleri gerçekleştirilmiş olmaktadır. Yani e- kredi kampanyası dahilinde ING Bank müşterisi olan ve olmayan; hafta sonu veya gece bile kredi kullanılabilmektedir.

Aylık Yüzde 1,49 Faiz Oranı ile 36 Aya Kadar Vadelendirme Olanağı

ING Bank bahse konu kredi uyarınca kefil talep etmemektedir lakin gerekli gördüğü durumlarda kefil isteyebilmektedir. ING Bank e- kredi kampanyası dahilinde banka aylık yüzde 1,49 faiz oranı uygulamaktadır. Kredi geri ödemeleri eşit taksitli yapılabildiği gibi müşteri özelinde farklılık gösterebilmektedir.

Bahse konu kampanya uyarınca banka kullanılan kredi miktarının binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Ayrıca banka müşterinin hayat sigortası yaptırmasını da talep edebilmektedir. ING Bank’tan e- kredi kampanyası dahilinde 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri aylık yüzde 1,49 faiz oranından yararlanacaktır.

Kullanılan 10 bin Türk Lirası kredi 36 ay vadede eşit taksitlerle ödenecek ise müşterinin aylık taksitleri 379 Türk Lirası olacaktır. Banka kullanılan kredi kapsamında 50 Türk Lirası kredi tahsis ücreti talep edecektir. E- kredi kampanyası koşulları dahilinde kullanılan 10 bin Türk Lirası kredinim aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,8188 olurken; yıllık tollam maliyet oranı ise yüzde 24,1464 olacaktır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol