Ana SayfaDiğer İş İlanlarıT.C Sağlık Bakanlığı Sağlık Denetçisi Alacak

T.C Sağlık Bakanlığı Sağlık Denetçisi Alacak
T

-

Sağlık denetçi yardımcı olabilmek için yapılacak giriş sınavı başvuruları; 15 Şubat 2016 günü başlayıp 26 Şubat 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar yapılabilecek.

Sağlık Denetçi Yardımcılığı giriş sınavı için başvuru kriterleri;

Denetçi yardımcısı kadrosu için başvurabilecek bölümler; Kimya Bölümü, Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü, Eczacılık Fakültesi, Kimya Mühendisliği veya bunlara Yükseköğretim Kurulu tarafından bunlara denk sayılan yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarınca mezun olmak.

Yazılı olarak düzenlenecek sınav tarihinde35 yaştan gün almamış olmak,

Başvuru yapabilmek için, KPSS P8 puan türünden, eczacılık fakültesi mezunlarının 75 ve üzeri, Kimya, Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü ile Kimya Mühendisliği mezunlarının ise 80 ve üzeri puan almış olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapan kişiler arasından, KPSS puanına göre en yüksekten başlamak üzere, 15 katı aday çağrılacaktır. (105 kişi)

Sınava katılmaya hak kazanan adaylar, 07.03.2016 tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi internet adresinden üzerinden bildirilecektir.

Sınava katılabilmek için gerekenler;

İki adet fotoğraf,

KPSS Belgesinin aslı ya da çıktısı,

A4 Boyutunda, Lisans diploması ya da bitirme belgesinin fotokopisi,

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi internet adresinden temin edilecek başvuru formu çıktısı alınarak eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Söğütözü Mah. 2176. Sok. No:5 P.K. 06520 Çankaya/ANKARA adresine,

Ya da; en geç 26 Şubat 2016 tarihi mesai bitimine kadar posta/kargo yolu ile yollanması veya hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında giriş kat evrak birimine elden teslim edilmesi gerekmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol