Ana SayfaKredilerGaranti’den Yeni Yıl Kredisi

Garanti’den Yeni Yıl Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Yeni yıl gelirken nakde ihtiyacı olan müşteriler için Garanti Bankası “Yeni Yıl Kredisi” kampanyası düzenledi. Yeni Yıl Kredisi dahilinde kredi kullanabilmek için Garanti Bankası internet ve cep şubelerinden, telefon destek hattından ve banka şubelerinden başvuru yapılabilmektedir.

  Garanti Bankası’ndan maaşını almayan müşterilerin kampanya dahilinde azami kullanılabilecek meblağ 25 bin Türk Lirası’dır. Garanti müşterileri içinse üst limit bulunmamaktadır. Yeni yıl kampanyası dahilinde uygulanan faiz oranları aylık yüzde 1,14’ten başlamaktadır.

  Yeni Yıl Kredisi Kampanyası’nda Azami Vade 48 Ay!

  Kampanya kapsamında uygulanan faiz oranları kullanılan kredi tutarı ve vade süresine göre farklılık arz etmektedir. Garanti Bankası yeni yıl kredisi dahilinde vade süresini 3 ile 48 ay arasında çeşitlendirmiştir. Söz konusu kredi kapsamında kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir.

  Yeni yıl kredisi dahilinde 48 ay vade ile 25 bin Türk Lirası finansman sağlamak isteyen müşteri aylık 1,33 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda müşteri 749,51 Türk Lirası kadar taksitlerle kredi geri ödemesini yapacaktır. Kullanılan 25 bin Türk Lirası’nın yıllık toplam maliyet oranı yüzde 21,2823 olacaktır. Banka kullanılan kredi için müşteriden 125 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Yeni yıl kredisi dahilinde 48 ay vade ile 50 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri aylık yüzde 1,14 faiz oranından faydalanacaktır. Kredi taksitlerini bin 427,64 Türk Lirası olarak ödeyecek olan müşteriden 250 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edilecektir. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 18,0485 olacaktır.

  Garanti Bankası yeni yıl kredisi koşullarına göre aylık yüzde 1,19 faiz oranını, 36 ay vade ve 50 bin Türk Lirası’nı aşan kredi kullanımlarında uygulamaktadır. Kampanya dahilinde hayat sigortası yaptırmak mecburidir.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...