Ana SayfaKredilerGaranti’den Yeni Yıl Kredisi

Garanti’den Yeni Yıl Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yeni yıl gelirken nakde ihtiyacı olan müşteriler için Garanti Bankası “Yeni Yıl Kredisi” kampanyası düzenledi. Yeni Yıl Kredisi dahilinde kredi kullanabilmek için Garanti Bankası internet ve cep şubelerinden, telefon destek hattından ve banka şubelerinden başvuru yapılabilmektedir.

Garanti Bankası’ndan maaşını almayan müşterilerin kampanya dahilinde azami kullanılabilecek meblağ 25 bin Türk Lirası’dır. Garanti müşterileri içinse üst limit bulunmamaktadır. Yeni yıl kampanyası dahilinde uygulanan faiz oranları aylık yüzde 1,14’ten başlamaktadır.

Yeni Yıl Kredisi Kampanyası’nda Azami Vade 48 Ay!

Kampanya kapsamında uygulanan faiz oranları kullanılan kredi tutarı ve vade süresine göre farklılık arz etmektedir. Garanti Bankası yeni yıl kredisi dahilinde vade süresini 3 ile 48 ay arasında çeşitlendirmiştir. Söz konusu kredi kapsamında kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir.

Yeni yıl kredisi dahilinde 48 ay vade ile 25 bin Türk Lirası finansman sağlamak isteyen müşteri aylık 1,33 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda müşteri 749,51 Türk Lirası kadar taksitlerle kredi geri ödemesini yapacaktır. Kullanılan 25 bin Türk Lirası’nın yıllık toplam maliyet oranı yüzde 21,2823 olacaktır. Banka kullanılan kredi için müşteriden 125 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Yeni yıl kredisi dahilinde 48 ay vade ile 50 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri aylık yüzde 1,14 faiz oranından faydalanacaktır. Kredi taksitlerini bin 427,64 Türk Lirası olarak ödeyecek olan müşteriden 250 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edilecektir. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 18,0485 olacaktır.

Garanti Bankası yeni yıl kredisi koşullarına göre aylık yüzde 1,19 faiz oranını, 36 ay vade ve 50 bin Türk Lirası’nı aşan kredi kullanımlarında uygulamaktadır. Kampanya dahilinde hayat sigortası yaptırmak mecburidir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.