Ana SayfaGündemBilfen Eğitim Kurumları İngiltere' de Türk Bayrağını Dalgalandıracak Okullar Açılıyor!

Bilfen Eğitim Kurumları İngiltere’ de Türk Bayrağını Dalgalandıracak Okullar Açılıyor!

-

Eğitimde gerçek bir marka haline gelen Bilfen Okulları Londra‘ da ilk okul ve lise açıyor. Avrupada’ da büyük bir marka haline gelmesi hedefleniyor.

Bilfen Eğitim Kurumları İngiltere’ de Türk Bayrağını dalgalandırmaya hazırlanıyor. Bilfen Okulları Londra’ a İlkokul ve ortaokul açmaya hazırlanıyor. Bilfen Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili Fatih Öztürk konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Yurtdışına açılmayı daha önceden düşündüklerini belirtti. Ayrıca daha önceden yurtdışına gider biz gezerdik, fakat artık dünyadaki okullar gelip eğitim modellerimizi inceliyor. Çünkü artık Dünya’ nın model aldığı bir eğitim modeli var. Yurtdışında açılacak olan ilk okulumuzun İngiltere, Londra menşeili olması hayalimiz olmaktadır.

Alternatif Projelerimiz Var

Fatih Öztürk şu ana alternatif olan projelerin varlığını belirtti. Öncelikle ortaokul ve lise açılacak. Okulun öğrenci kapasitesinin yüze 25′ ini Türk öğrenciler oluşturacaktır. Şimdilik somut adımı attıklarını ifade etti.

Eğitime Yeni Bir Marka

Orta kesime hitap etmek için yeni bir marka edineceklerini belirtti. Amaçlarının bu segmente hitap eden rakiplerden daha önde ve iyi bir eğitim olanağı sağlayan bir okul yaratmak olduğunu ifade etti. Bu nedenle BİLFEN Okulları oluşturulduğunu, 2017-2018 eğitim yılında açılış yapılacağını belirtti. 

Ayrıca BİLFEN için temsilcilikte verileceğini belirten Öztürk, markayı verip kenara çekilmeyeceklerini beyan etti. Personel alımlarından hizmetiçi eğitime kadar herşeyin içinde olacaklarını belirtti. İşini düzgün ve sistemli bir şekilde yapmayanlardan temsilciliği geri alacaklarını ifade etti. Markayı verebilecekleri kişilerin eğitim kökenli olmalarının da ayrıca önemli olduğunu ifade etti. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler