Ana SayfaKredilerOdeabank’tan Yeni Yıl İhtiyaçları İçin Nakit Hazır Kredisi

Odeabank’tan Yeni Yıl İhtiyaçları İçin Nakit Hazır Kredisi

-

Odeabank yeni yıldaki ihtiyaçlarınız için “Nakit Hazır” kredisini hizmetinize sunuyor. Yeni yıl gelmeden “Nakit Hazır’la” finansman sağlayıp eksiklerinizi giderebilir; ayrıca finansman geri ödemesini uzun vadelerle yapabilirsiniz.

Odeabank Nakit Hazır kredi kampanyası dahilinde 48 aya varan vade imkanları sunmaktadır. Bankanın kampanyada uyguladığı faiz oranları değişkenlik göstermektedir. Odeabank kredi başvurusu sırasında yaptığı müşteri skorlaması ile müşterinin kredi notunu belirlemekte ve bu nota göre uygulanacak faiz oranını tayin etmektedir. Belirlenen faiz oranı müşteri onayına sunulur ve müşterinin onay verip vermemesine göre kredi kullandırımı gerçekleşir.

Aylık Yüzde 1,29’dan Başlayan Faiz Oranlarıyla Kredi Olanağı!

Odeabank Nakit Hazır kredi kampanyası kapsamında sağlanan finansman tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Nakit Hazır kredisi dahilinde uygulanan faiz oranları aylık yüzde 1,29’dan başlamaktadır. Faiz oranları aylık 1,29, 1,39, 1,55, 1,59, 1,79 şeklinde uygulanabilmektedir.

48 ay vadede ödeme koşulu ile aylık 1,29 faiz oranı ile 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık 297 liralık taksitlerle kredi geri ödemesini yapacaktır. Kredinin efektif yıllık toplam maliyet oranı yüzde 20,5781 olacaktır. 10 bin Türk Lirası’nı 48 ay vade ve aylık yüzde 1,55 faiz oranı ile kullanan müşterinin taksitleri 317 Türk Lirası olurken; yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 25,1091 olacaktır. Müşteri kampanya dahilinde 10 bin Türk Lirası’nı 48 ay vade ve aylık yüzde 1,79 faiz oranı ile finanse ettiği durumda ise aylık 336 Türk Lirası kadar taksitlerle kredi geri ödemesini yapacak olup; kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 29,4299 olacaktır.

Nakit Hazır kredisi dahilinde likidite sağlamak isteyen müşteriler kendilerine uygun faiz oranını öğrenmek ve kredi kullanmak üzere Odeabank şubelerini ziyaret edebilirler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,389BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler