Vakıfbank Yeni Memurlar Alacak

0

Vakıfbank bir duyuru yayınlayarak sınavla müfettiş yardımcısı alacağını açıkladı. İşte Vakıfbank’ın Müfettiş Yardımcılığı pozisyonu için aranan özellikler…

Müfettiş Yardımcılığı için başvuracak olan adayların öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. Bununla birlikte kamu haklarından mahrum olmamak, hapis cezası almış olmamak, üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun olmak, 26 Şubat 1989 veya daha sonrasında doğmuş olmak, erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş veya askerlik görevinden muaf olmak, çalışmaya ve şehirlerarası seyahat etmeye engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak ve daha önce Vakıfbank’ın sınavlarından birine katılıp sözlü mülakatta elenmiş olmamak da aranan şartlar arasında.

Aranan özelliklere sahip olan adaylar 26 Şubat 2017 Pazar günü Ankara ve İstanbul’da sınava alınacak.

Sınav başvuruları onaylanan adaylar 20 Şubat 2017’den itibaren Anadolu Üniversitesi bünyesindeki https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresine girerek sınav giriş belgelerinin çıktısını alabilirler. Adayların sınava gireceği yer ve saat sınav giriş belgelerinde yazacak.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Sınava girecek olan adayların sınav giriş belgesi, nüfus cüzdanı, kurşun kalem ve silgi getirmeleri gerekiyor. Yazılı sınavı kazanan adaylar daha sonra sözlü mülakata alınacak. Mülakat tarihleri sınava katılmaya hak kazanan adaylara elektronik posta yoluyla bildirilecek. Başvuru koşulları hakkında daha detaylı bilgi almak ve sınava katılım ücretlerini öğrenmek için   http://webservis.vakifbank.com.tr/sinav/Brosur.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın