Kartlarda Biriken Hediye Puanları Unutmayın! Son Gün 31 Aralık

Kartlarda Biriken Hediye Puanları Unutmayın! Son Gün 31 Aralık

Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu yeni yıl öncesinde vatandaşları uyardı. Alış veriş merkezlerinin ve mağazaların müşterilerine verdikleri özel avantaj kartlarında biriken puanların kullanımı için son günler olduğunu hatırlatan Ağaoğlu, yeni yıla girmeden kartlarınızdaki puanları kullanın uyarısını yaptı.2017’ye sayılı günler kala Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu vatandaşlara bir hatırlatama da bulundu. Alış veriş mağazaları ve AVM’lerin, müşterilerine indirimler ve puanlar kazandıran kartlarının her vatandaşın cüzdanında bulunduğunu ifade eden Başkan Ağaoğlu, bu kartlarda biriken puanların yeni yılda silineceğini hatırlatarak; vatandaşların puanları geç kalmadan kullanması gerektiğinin altını çizdi.

KARTLARDAKİ HEDİYE PUANLAR İÇİN SON GÜN 31 ARALIK

Ağaoğlu yıl içinde yapılan alışverişlerle kartta biriken puanların yılın son gününde yani 31 Aralık tarihinde silineceğini söyledi. Bazı mağazaların kart sahiplerini kart puanlarını harcama konusunda uyardığını da ifade eden Onursal Başkan, bazı firmaların ise kazanılan puanları unutturma çabasında olduğuna işaret etti.

HAFTA SONU YERİNE HAFTA İÇİ KULLANIN

Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu kart kullanan her vatandaşın kart puanlarını kullanmadığını ve kart puanlarını kullanma konusunda çekimser davrandıklarını gözlemlediklerini de dile getirdi. Ağaoğlu kartında puan bulunan müşterileri, özellikle günün sakin zamanlarında ilgili mağazalara giderek bu puanları harcaması konusunda uyardı. Sizlerde kartlarınızda biriken hediye puanları hala kullanmayanlardansanız tarih 1 Ocak 2017’yi göstermeden hediye puanlarınızı kullanmayı ihmal etmeyin.kart puanları tüketici başvuru merkezi hediye puan son kullanım avantaj kartları puanları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?