Ana SayfaGündemQNB Finansbank’tan "Evini Değiştiren Konut Kredisi"

QNB Finansbank’tan “Evini Değiştiren Konut Kredisi”
Q

-

QNB Finansbank “Evini Değiştiren Konut Kredisi” ile müşterilerine finansman sağlıyor. Evini değiştiren konut kredisi kapsamında müşteri eski evinin satılmasını beklemeden yeni evi için finansman sağlayabilmektedir.

Müşteri, kampanya kapsamında satın alacağı evin yüzde 100’üne kadar kredi kullanabilmektedir. Bu bağlamda QNB Finansbank kullanılan kredi için 180 vadeye varan ödeme seçenekleri sunmaktadır. Söz konusu kredi Türk Lirası cinsinden kullanılabilmektedir.

Aylık Yüzde 0,90’dan Başlayan Faiz Oranları!

Evini değiştiren konut kredisi dahilinde uygulanan faiz oranları vade süresine ve kullanılan kredi miktarına göre farklılık arz etmektedir. 500 bin Türk Lirası’nı aşmayan kredi tutarları için 24 aya kadar olan vade süresi için aylık yüzde 0,90 faiz oranı uygulanmaktadır.

Kredi ödemelerini 60 ay vadede tamamlayacak müşteriye aylık yüzde 0,93 faiz oranı yansıtılacak iken; 61- 120 ay vade aralığı için ise aylık yüzde 0,95 faiz oranı uygulanmaktadır. Bahse konu kredi dahilinde 500 bin Türk Lirası’nı aşkın meblağlarda kredi kullanacak olan müşteri, 120 aya kadar olan vadelerde aylık yüzde 1,07 faiz oranı uygulanacaktır.

Evini değiştiren konut kredisi kapsamında hem satın alınacak ev için hem de müşterinin hali hazırdaki evi için ekspertiz değerlemesi yapılmaktadır. Ekspertiz ücreti müşteri tarafından ödenmektedir. Kredi koşullarına göre müşteri 12, 24 ve 36. aylara balon ödemeler koyarak evini dilediği zaman satabilmektedir. Evini değiştiren konut kredisi dahilinde müşteri, ipotek tesis bedeli, ekspertiz ücreti ödemek durumunda olup ayrıca gerekli sigortaları da yaptırmak zorundadır. DASK (Deprem ve Doğal Afet Sigortası), konut sigortası ve hayat sigortası yaptırılmalıdır.

Müşterinin ödeyeceği ekspertiz ücreti bahse konu konutun metrekaresine ve lokasyonuna bağlı olarak farklılık arz etmektedir. Ayrıca QNB Finansbank söz konusu konut kredisi dahilinde kredi tahsis masrafı da talep etmekte olup, tahsis ücreti kullanılan kredi tutarının binde 5’i kadardır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol