Ana SayfaKredilerBankaların Yeni Yıl Kredileri Burada!

Bankaların Yeni Yıl Kredileri Burada!
B

-

Yeni yıl yaklaşırken artan ihtiyaçlarla birlikte nakde olan ihtiyaç da artıyor. Müşterinin nakit ihtiyacını gören bankalar uygun faiz oranları, ertelemeli ödeme seçenekleri ve uzun vade süreleri ile “Yeni Yıl Kredisi” kampanyaları düzenliyorlar.

Yeni yıl kredileri ile müşteriler hem nakit ihtiyaçlarını karşılıyor hem de kredi geri ödemesini sıkışmadan, rahatça yapıyorlar. Yeni yıl kredisi düzenleyen bankaları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Cazip Oranlardan Yeni Yıl Kredileri!

İş Bankası yeni yıl kredisi dahilinde aylık yüzde 1,14 faiz oranı uygulamaktadır. Kredi kapsamında sağlanabilecek minimum meblağ 3 bin Türk Lirası iken azami sınır ise 50 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. İş Bankası’nın “Yeni Yıl Kredisi” dahilinde 48 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır.

Vakıfbank yeni yıl kredisi dahilinde aylık yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranları ile finansman imkanı sunmaktadır. Aylık yüzde 1,14, 1,15, 1,17 ve 1,25 faiz oranları kullanılan kredi miktarı ve vade süresine göre kampanya dahilinde uygulanmaktadır. Aylık yüzde 1,25 faiz oranı masrafsız seçenekte uygulanmaktadır. Bahse konu kredi dahilinde azami vade 48 ay ile sınırlandırılmış olmakla birlikte müşteri 1.000 Türk Lirası ile 50 bin Türk Lirası arasında finansman sağlayabilmektedir.

Yeni yıl kredisi ile müşterilerine finansman sağlayan bir diğer banka ise Garanti Bankası. Garanti Bankası yeni yıl kredisi dahilinde aylık yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranları ile finansman imkanı sunmaktadır. Kredi dahilinde azami vade 48 ay olarak belirlenmiştir.

Yapı Kredi yeni yıl kredisi uyarınca müşterilerine finansman imkanı sağlamaktadır. Yapı Kredi’nin söz konusu kredinin da faiz oranları aylık 0,99’dan başlamaktadır. Uygulanan faiz oranı kullanılan kredi tutarına ve vade süresine göre farklılık göstermektedir.

Yeni yıl kredisi avantajlarından faydalanmak isteyen müşteriler Akbank şubelerine de uğrayabilirler. Akbank yeni yıl kredisi dahilinde 48 aya varan vade süreleri ve aylık yüzde 1,29 faiz oranı ile kredi imkanı sağlamaktadır. Söz konusu kredi dahilinde azami 10 bin Türk Lirası finansman sağlanabilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol