Ana SayfaKredilerBankaların Yeni Yıl Kredileri Burada!

Bankaların Yeni Yıl Kredileri Burada!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yeni yıl yaklaşırken artan ihtiyaçlarla birlikte nakde olan ihtiyaç da artıyor. Müşterinin nakit ihtiyacını gören bankalar uygun faiz oranları, ertelemeli ödeme seçenekleri ve uzun vade süreleri ile “Yeni Yıl Kredisi” kampanyaları düzenliyorlar.

Yeni yıl kredileri ile müşteriler hem nakit ihtiyaçlarını karşılıyor hem de kredi geri ödemesini sıkışmadan, rahatça yapıyorlar. Yeni yıl kredisi düzenleyen bankaları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Cazip Oranlardan Yeni Yıl Kredileri!

İş Bankası yeni yıl kredisi dahilinde aylık yüzde 1,14 faiz oranı uygulamaktadır. Kredi kapsamında sağlanabilecek minimum meblağ 3 bin Türk Lirası iken azami sınır ise 50 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. İş Bankası’nın “Yeni Yıl Kredisi” dahilinde 48 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır.

Vakıfbank yeni yıl kredisi dahilinde aylık yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranları ile finansman imkanı sunmaktadır. Aylık yüzde 1,14, 1,15, 1,17 ve 1,25 faiz oranları kullanılan kredi miktarı ve vade süresine göre kampanya dahilinde uygulanmaktadır. Aylık yüzde 1,25 faiz oranı masrafsız seçenekte uygulanmaktadır. Bahse konu kredi dahilinde azami vade 48 ay ile sınırlandırılmış olmakla birlikte müşteri 1.000 Türk Lirası ile 50 bin Türk Lirası arasında finansman sağlayabilmektedir.

Yeni yıl kredisi ile müşterilerine finansman sağlayan bir diğer banka ise Garanti Bankası. Garanti Bankası yeni yıl kredisi dahilinde aylık yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranları ile finansman imkanı sunmaktadır. Kredi dahilinde azami vade 48 ay olarak belirlenmiştir.

Yapı Kredi yeni yıl kredisi uyarınca müşterilerine finansman imkanı sağlamaktadır. Yapı Kredi’nin söz konusu kredinin da faiz oranları aylık 0,99’dan başlamaktadır. Uygulanan faiz oranı kullanılan kredi tutarına ve vade süresine göre farklılık göstermektedir.

Yeni yıl kredisi avantajlarından faydalanmak isteyen müşteriler Akbank şubelerine de uğrayabilirler. Akbank yeni yıl kredisi dahilinde 48 aya varan vade süreleri ve aylık yüzde 1,29 faiz oranı ile kredi imkanı sağlamaktadır. Söz konusu kredi dahilinde azami 10 bin Türk Lirası finansman sağlanabilmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...