Advert Advert Advert

İstanbul' da Kırtasiye Fuarı Başlıyor!

İstanbul' da Kırtasiye Fuarı Başlıyor!
İstanbul' da Kırtasiye Fuarı Başlıyor! -

İstanbul' da Kırtasiye Fuarı 22 Şubat' ta başlıyor. Kırtasiye Fuarı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 26 Şubat tarihine kadar ziyarete açık kalacak.

İstanbul Kırtasiye Fuarı TÜYAP ve Kongre Merkezi'nde 22-26 Şubat tarihleri arasında ziyaretçilere açık kalacak. Bu yıl ilk defa TOBB' un destek verdiği 'Kırtasiye Zirvesi' sektör temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşecek. 

Ofis Malzemeleri ve Kırtasiye Fuarı İstanbul Kırtasiye-Ofis 2017' nin 23' üncüsü bu yıl 22-26 Şubat tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde yapılacaktır. Fuarın bu yıl en önemli organizasyonu TOOB himayesinde yapılacak olan Kırtasiye Zirvesi; kırtasiyenin sorunları, çözüm önerileri tartışılacak ve sektörün geleceğine yön verilecek. Ayrıca Türkiye' nin kırtasiye sektörüne ivme kazandırılması hedeflenmektedir. 

Kırtasiye Zirvesine Türkiye' nin her yerinden dernek, sivil toplum kuruluşları, sektör temsilcileri ve üniversitelerin katılımıyla gerçekleşecek. Kırtasiye zirvesi katılımcılara kırtasiye, okul, ofis malzemeleri, kağıt ve oyuncak sektöründe yeni iş imkanları yaratma ve son teknolojiyi gözlemleme imkanı sunacaktır. 

Fuar İlk Kez TOBB Himayesinde

Fuarın bu sene ilk defa TOBB himayesinde olması ve bunu hatırlatan Vecdet F. Şendil, Kırtasiye sektörüne TOBB' un sahip çıkmasını çok önemsediklerini belirtti. Fuarda sektörün en üst düzeyde temsil edileceğini açıkladı. Türkiye'de bulunan perakendicileri, sektöre sahip çıkılması adına fuara katılması gerektiğini ifade etti. 

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 120 bin metrekare kapalı sergileme alanında gerçekleştirilecek olan Kırtasiye Fuarı,nın 25 bin kişiyi ağırlaması bekleniyor.

 

istanbul kitap fuarı kitap fuarı ne zaman istanbul kitap fuarı tarihi kitap fuarı tarihleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank'tan 166 TL Taksitle İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Vakıfbank'tan 166 TL Taksitle İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!