İstanbul’ da Kırtasiye Fuarı Başlıyor!

0

İstanbul Kırtasiye Fuarı TÜYAP ve Kongre Merkezi’nde 22-26 Şubat tarihleri arasında ziyaretçilere açık kalacak. Bu yıl ilk defa TOBB’ un destek verdiği ‘Kırtasiye Zirvesi‘ sektör temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşecek. 

Ofis Malzemeleri ve Kırtasiye Fuarı İstanbul Kırtasiye-Ofis 2017′ nin 23′ üncüsü bu yıl 22-26 Şubat tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacaktır. Fuarın bu yıl en önemli organizasyonu TOOB himayesinde yapılacak olan Kırtasiye Zirvesi; kırtasiyenin sorunları, çözüm önerileri tartışılacak ve sektörün geleceğine yön verilecek. Ayrıca Türkiye’ nin kırtasiye sektörüne ivme kazandırılması hedeflenmektedir. 

Kırtasiye Zirvesine Türkiye’ nin her yerinden dernek, sivil toplum kuruluşları, sektör temsilcileri ve üniversitelerin katılımıyla gerçekleşecek. Kırtasiye zirvesi katılımcılara kırtasiye, okul, ofis malzemeleri, kağıt ve oyuncak sektöründe yeni iş imkanları yaratma ve son teknolojiyi gözlemleme imkanı sunacaktır. 

Fuar İlk Kez TOBB Himayesinde

Fuarın bu sene ilk defa TOBB himayesinde olması ve bunu hatırlatan Vecdet F. Şendil, Kırtasiye sektörüne TOBB’ un sahip çıkmasını çok önemsediklerini belirtti. Fuarda sektörün en üst düzeyde temsil edileceğini açıkladı. Türkiye’de bulunan perakendicileri, sektöre sahip çıkılması adına fuara katılması gerektiğini ifade etti. 

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 120 bin metrekare kapalı sergileme alanında gerçekleştirilecek olan Kırtasiye Fuarı,nın 25 bin kişiyi ağırlaması bekleniyor.

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın