En Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

0

2017 yılına her geçen gün yaklaştığımız şu günlerde bazı bankalar konut kredisi faiz oranlarında indirime gitti. En güncel konut kredisi faiz oranları derlemesi ise şöyle;

Kısa Vadelerde Uygun Faiz Oranları

Halk Bankası “Hesaplı Evim Konut Kredisi” kampanyası dahilinde aylık yüzde 0,80’den başlayan faiz oranı ile kredi olanağı tanımaktadır. Banka, kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların çeşitli koşulları yerine getirmesini istemektedir.

Odeabank konut kredisi kampanyası kapsamında aylık yüzde 0,89 faiz oranından yararlanarak finansman edinebilmektedir. Bahse konu oran azami 60 aya kadar geçerli olup, uzayan vadelerde faiz oranı artış göstermektedir.

Deniz Bank’ın konut kredisi kampanyasında faiz oranları aylık yüzde 0,91’den başlamaktadır. Azami 300 ay vade ile kredi kullanmak mümkünken; bu müşteriler için faiz oranı aylık yüzde 1,19’dur.

ING Bank konut kredisinde uygulanan faiz oranları aylık yüzde 0,99’dan başlamaktadır. Vade ve müşteri özelinde faiz oranları artış göstermektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası, konut finansmanı kapsamında aylık yüzde 0,87’den başlayan kâr oranları sunmaktadır. Bahse konu oran 24 ay vadeye kadar geçerlidir.

Fibabanka, “Güzel Evim Konut Kredisi” kampanyasında aylık yüzde 0,95 faiz oranından başlayan kredi olanağı sunmaktadır. Bu oran azami 60 aya kadar geçerlidir.

Albaraka Türk Katılım Bankası, konut finansmanı kampanyasında kâr oranlarını aylık yüzde 0,88’den başlatmaktadır. Vade uzadıkça faiz oranı artış göstermektedir.

İş Bankası konut kredisi faiz oranları aylık yüzde 0,90’dan başlamaktadır. Kredi kapsamında masraf ödemek istemeyen müşteriler için aylık yüzde 0,95 faiz oranı ile masrafsız konut kredisi sağlanmaktadır.

Vakıfbank kışa özel konut kredisi dahilinde uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,05’tir. Masrafsız seçenekte bu oran aylık yüzde 1,06 düzeyine yükselmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın