Ana SayfaKredilerEn Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

En Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

2017 yılına her geçen gün yaklaştığımız şu günlerde bazı bankalar konut kredisi faiz oranlarında indirime gitti. En güncel konut kredisi faiz oranları derlemesi ise şöyle;

Kısa Vadelerde Uygun Faiz Oranları

Halk Bankası “Hesaplı Evim Konut Kredisi” kampanyası dahilinde aylık yüzde 0,80’den başlayan faiz oranı ile kredi olanağı tanımaktadır. Banka, kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların çeşitli koşulları yerine getirmesini istemektedir.

Odeabank konut kredisi kampanyası kapsamında aylık yüzde 0,89 faiz oranından yararlanarak finansman edinebilmektedir. Bahse konu oran azami 60 aya kadar geçerli olup, uzayan vadelerde faiz oranı artış göstermektedir.

Deniz Bank’ın konut kredisi kampanyasında faiz oranları aylık yüzde 0,91’den başlamaktadır. Azami 300 ay vade ile kredi kullanmak mümkünken; bu müşteriler için faiz oranı aylık yüzde 1,19’dur.

ING Bank konut kredisinde uygulanan faiz oranları aylık yüzde 0,99’dan başlamaktadır. Vade ve müşteri özelinde faiz oranları artış göstermektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası, konut finansmanı kapsamında aylık yüzde 0,87’den başlayan kâr oranları sunmaktadır. Bahse konu oran 24 ay vadeye kadar geçerlidir.

Fibabanka, “Güzel Evim Konut Kredisi” kampanyasında aylık yüzde 0,95 faiz oranından başlayan kredi olanağı sunmaktadır. Bu oran azami 60 aya kadar geçerlidir.

Albaraka Türk Katılım Bankası, konut finansmanı kampanyasında kâr oranlarını aylık yüzde 0,88’den başlatmaktadır. Vade uzadıkça faiz oranı artış göstermektedir.

İş Bankası konut kredisi faiz oranları aylık yüzde 0,90’dan başlamaktadır. Kredi kapsamında masraf ödemek istemeyen müşteriler için aylık yüzde 0,95 faiz oranı ile masrafsız konut kredisi sağlanmaktadır.

Vakıfbank kışa özel konut kredisi dahilinde uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,05’tir. Masrafsız seçenekte bu oran aylık yüzde 1,06 düzeyine yükselmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.