Türkiye Geneli Banka Gişe Yetkilisi İlanı

1

Yeni Mezun veya henüz Lisans veya Önlisans MYO öğrencisi iseniz ve Kariyerinizi bankacı olarak planlıyorsanız, Banka Gişe Yetkilisi ilanı ile hedefinizin ilk adımını atabilirsiniz. Bankacılık serüvenlerinin genel olarak ilk adımı sayılan gişe ve çağrı merkezleri belkide ileriki dönemde uzmanlaşacağınız sektörün start verildiği yerlerdir. 

Türkiye'nin dört bir yanında her geçen gün yeni şubeler açan bankaların gişe yetkilisi ilanları yayınlanmaktadır. Genel olarak deneyimsiz adayların öncelik verildiği bu pozisyonlarda çalışmaya başladığınız bankanın eğitim süreçlerini tamamlayarak birer profesyonel bankacı kimliği kazanmaktasınız. 

Şubeler de operasyonel işlemlerin yanı sıra banko işlemleri ve diğer işlemlerden sorum olarak, bankacılık sektörüne hakim olacak ve kariyerinizi burada göstereceğiniz başarı doğrultusunda şekillendirebileceksiniz. 

Banka iş ilanları arasında en çok dikkat çeken ve adayların daha fazla rağbet gösterdiği ilanlar arasında yer alan Gişe Yetkilisi veya bir diğer adları ile Gişe Asistanı, Gişe Yetkili Yrd., Banka Görevlisi, Gişe Memuru iş ilanları ile mülakat süreçlerine dahil olarak parlak bir geleceğe merhaba diyebilirsiniz. Bankalar bu pozisyon için banka sınavları yapmayarak doğrudan mülakat sürecine dahil edebilmektedir. 

İlginizi Çekebilir:  Fibabanka Çağrı Merkezi Görüntülü Bankacılık Temsilcisi Alımlarına Başladı!

Bu sektörün öncülerinden olan bankalarda görevlendirilecek, yeni adaylar aranmaktadır. Detayları inceledikten sonra başvurunuzu ileterek Kariyerinizin birinci aşamasını tamamlayabilirsiniz.

Tüm Türkiye şubelerinde görevlendirilmek üzere “Gişe Yetkilileri” arıyoruz.


Aranan Kişisel özellikler


– 20/27 yaşları arasında,

– Tercihen Lisans Mezunu veya en az 2 yıllık MYO mezunu olup Açık Öğretim Fakültesi 4.sınıf Öğrencisi,

– Müşteri odaklı,

– Diksiyonu düzgün,

– Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,

– Takım çalışmasına yatkın,

– MS office uygulamalarına hakim,

– Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

Gişe Yetkilisi Banka İş İlanına başvurularınızı bu bağlantıdan yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/gise-yetkilisi-is-ilanlari-p721

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

  1. Uzunköprü myo maliye bölümü son sınıf öğrencisiyim.Yaşım 22 akrabalarımdan başarılı bankacılar bana örnek oldu kendimi geliştirmek istiyorum.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın