Ana SayfaEkonomiEmekliye Uygun Kredi Veren Bankalar

Emekliye Uygun Kredi Veren Bankalar

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Emeklilere Kolay Ve Uygun Kredi Veren Bankalar

Toplumun her katmanının ve her yaş gurubunun kendine göre gereksinimleri vardır. Ve bu gereksinimleri karşılamak için bazen kişinin geliri yetmeyebilir. Hal böyleyken 7’den 70’e herkes gereksinimlerini karşılamak amacıyla kredi kullanmak isteyebilir. Toplumumuzda emeklilerin gelirleri az olması nedeniyle ihtiyaçlarını finanse etmek için kredi kullanma yolunu seçebiliyor.

Emeklilerin aylık net gelirleri olduğu için genelde bankalardan kredi kullanma konusunda sıkıntı çekmiyorlar. Fakat emeklilerin yaşı 75 veya 80 üzerine çıktığı zaman bankalar ortalama yaşam süresini göz önünde bulundurarak kredi vermeyebiliyor. Fakat emeklilere kolay ve uygun kredi veren bankalar yok değil. Türkiye’de emekliye kolay kredi veren bazı bankalar Vakıfbank, İş Bankası, ING Bank olarak sayılabilir.

Vakıfbank emekliye kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Vakıfbank emekli müşterilerine emekli maaşını Vakıfbank aracılığıyla alma şartıyla uygun kredi sağlıyor. Vakıfbank emekli kredisi kampanyasıyla emeklilere uygun faiz oranından 36 aya varan vade seçenekleriyle kredi kullanma imkânı tanıyor.

İş Bankası emekliye uygun kredi sağlayan bankalardan biridir. İş Bankası emekli kredisi kampanyasıyla kredi kullanmak isteyen emeklilere uygun faiz oranından 36 aya varan vadelerle kredi sunuyor. Bunun yanında emeklinin maaş ödenme aralığına göre her ay ödenmeli veya 3 ayda bir ödemeli kredi kullanma imkânı da tanıyor.

ING Bank emekliler için kredi kampanyası yapan bankalar arasında yer alıyor. ING Bank emekli müşterilerine uygun faiz oranından 36 aya varan vade seçenekleriyle kredi kullanma imkânı sunuyor.

Şunu da belirtmeliyiz ki yukarıda ele aldığımız bankalar dışında da uygun emekli kredisi veren bankalar mevcuttur. Fakat tüm bankaları yazımıza sığdırma şansımız olmadığı için sadece İş Bankası, ING Bank ve Vakıfbank’ın emekli kredi kampanyalarını ele aldık. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...