Ana SayfaGündemEğitime Kar Engeli!

Eğitime Kar Engeli!
E

-

Türkiye’ yi etkisi altına alan yoğun kar yağışı ve aşırı soğuklardan eğitimde etkilendi. Bazı şehirlerde okullar bir günlüğüne eğitime ara verdi. Hangi İllerin ara verdiğini haberimizin detaylarında öğrenebilirsiniz.

Karaman yoğun kar yağışı nedeniyle bugün ve yarın eğitime ara verdi. İlde yoğun lar yağışı ve tipi beklenmesi nedeniyle Kent genelindeki tüm okullarda eğitime ara verildi.

Kahramanmaraş oldukça yoğun olan kar yağışı nedeniyle okullara bir gün ara verildi. 22 Aralık tarihinde de eğitime ara verileceği belirtildi.

Kilis yoğun ve aşırı kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.

Çorum dün akşam itibariyle yoğun kar yağışı nedeniyle bazı İlçelerde eğitime ara verildi. 

Karabük aşırı kar yağışı ve buzlanma nedeniyle okullar bir gün eğitime ara verdi.

Bartın yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle İl genelinde özel ve resmi bütün eğitim kurumlarında eğitime bir gün süreyle ara verildi.

Mersin Mersin’ in Gülnar İlçesinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi. Şu an İlçe Merkezinde yoğun kar yağışı mevcut olduğu için İlçe Merkez ve köylerinde okulların öğleden sonra tatil edildiğini, eğer yarın da devam ederse tatil edileceği belirtildi.

Kar yağışı nedeniyle okulların tatil edildiği İllerden bazıları Hatay, Gaziantep, Kilis, Karabük olmaktadır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol