Denizbank 2016 Şubat Mart Personel Alımları Denizbank Sınavları Banka Sınavları 19 Şubat 2016

0

Türkiye’nin önde gelen bankalarından bir tanesi olarak adından söz ettirmekte olan Denizbank, düzenli bir şekilde sağlamakta olduğu banka personel alımlarına devam etmektedir. Banka, bünyesi dahilince ve Türkiye’nin 81 ilinde hizmet verdiği gerek genel müdürlük gerekse de şubeleri için yapmakta olduğu banka personel alımları için bir takım şartlar da belirtmektedir.

Düzenli bir şekilde açmış olduğu banka iş ilanları arasında, Türkiye’de yer alan çeşitli şubeleri için farklı personeller arayan banka için, gişe görevlisinden, çağrı merkezinde görev alması beklenen satış temsilcisi, genel müdürlük personelinden, yönetici pozisyonlarına kadar 65’i aşkın boş pozisyon için eleman almak istemektedir.

Bankanın alımları için dikkate alınması gerekli olan 2 nokta bulunmaktadır. Bunlardan ilki Denizbank Sınavlarıdır. Denizbank’ın bünyesi dahilince açık pozisyon alımları için yapmakta olduğu banka sınavları hususunda İngilizce, Genel Yetenek ve farklı başlıklar dahilince hazırlanmış olan sorular bulunmakta olup, bu sorular, sektör içerisinde yer alacağınız pozisyon için donanımınızı kanıtlayacaktır. Banka sınavlarında başarılı olmak, söz konusu ilana başvurularını gerçekleştirmiş olan adayları bir sonraki aşama olarak nitelendirebileceğimiz banka mülakatlarına taşıyacaktır. Donanımınızı ve karakterinizi ispatladığınız takdirde, pozisyon sizindir.

İlan ile ilgilenen adaylar, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler:

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s-is-ilanlari?firma=18421&frm=18289

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın