Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Katılım Bankası Sınavsız Personel Alıyor: Üstelik Lise Mezunları da Başvurabiliyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası Sınavsız Personel Alıyor: Üstelik Lise Mezunları da Başvurabiliyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans Katılım Bankası “Genel Başvuru” iş ilanını duyurdu. Açık pozisyonlar için banka iş ilanları kapsamında ayrı ayrı iş ilanı açmayan Türkiye Finans Katılım Bankası, genel başvuru ilanına başvuran adaylardan aranılan pozisyon için uygun özellik taşıyanlarını değerlendirmeye almakta ve gerektiği zaman adaya dönüş yapmaktadır.

Türkiye Finans banka sınavları dahilinde şu anda sınav yapmamakta, yayımladığı ilan kapsamında adayları kendi kriterlerine göre değerlendirmeye almaktadır. Banka genel başvuru ilanında adaylarda olmasını talep ettiği nitelikleri belirtmiştir.

Lise Mezunu Olmak Yeterli!

Türkiye Finans katılım bankacılığı prensipleri dahilinde çalışmaya istekli adaylar aramaktadır. Genel bankacılık ve müşteri hizmetleri gibi teknik bilgi gerektiren pozisyonlar için (destek hizmet birimleri) üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adaylar aranmaktadır. En az lise mezunu olan adaylar ulaşım, ikram, güvenlik gibi yardımcı birimlerde görev almak üzere ilana başvuru yapabilmektelerdir. Asgari teknik lise mezunları bina bakım ve onarım gibi hizmet birimlerinde görevlendirilmekte olup, ilana başvuruları değerlendirilecektir. Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, insani ilişkilere önem veren, güler yüzlü, sorumluluk bilinci yüksek, bankanın vizyon ve misyonunu temsil edebilecek adaylar aranmaktadır.

Banka iş ilanı kapsamında başvuru yapacak adayların, bilgisayar bilgisi gerektiren pozisyonlar için MS Office programlarına hakim ve ekip çalışmasına yatkın olmaları gerekmektedir. Yabancı dil bilgisi gerektiren pozisyonlar için adayların ileri derece İngilizce ve/ veya Arapça bilgisine sahip olmaları gerekmektedir. Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanı başvuruları ve diğer şartlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-genel-basvuru-turkiye-941311?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=941311&refno=29477_4594

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...