Advert Advert Advert

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredileri Faiz Oranları! Hemen Kredini Hesapla

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredileri Faiz Oranları! Hemen Kredini Hesapla
Ziraat Bankası İhtiyaç Kredileri Faiz Oranları! Hemen Kredini Hesapla Admin -

Ülkemiz bankacılık sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan Ziraat Bankası, geniş şube ağı ile müşterilerine kolay ulaşım olanağı tanıyor. Ülkemizin hemen her köşesinde bulunan Ziraat Bankası’ndan kredi kullanmak için Ziraat Bankası şubelerine uğramak yeterli. Ziraat Bankası ihtiyaç kredileri faiz oranları

Ülkemiz bankacılık sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan Ziraat Bankası, geniş şube ağı ile müşterilerine kolay ulaşım olanağı tanıyor. Ülkemizin hemen her köşesinde bulunan Ziraat Bankası’ndan kredi kullanmak için Ziraat Bankası şubelerine uğramak yeterli.  Ziraat Bankası ihtiyaç kredileri faiz oranları..

Masrafsız Kredi Seçeneği de Mevcut!

Ziraat Bankası’ndan tüketici kredisi edinerek ihtiyaçlarını gidermek isteyen bir müşteri için banka tarafından aylık yüzde 1,19 faiz oranı tatbik edilmektedir. Kredi borcu bankaya azami 48 ay vadede geri ödenebilecektir.

Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisi kapsamında faiz oranını aylık yüzde 1,26 olarak tayin etmiştir. Bu kredi uyarınca müşterilerden dosya masrafı talep edilmemektedir. Müşteriler geri ödemelerini maksimum 48 ay vadeye kadar yapabilmektedirler.

Ziraat Bankası ipotekli bireysel finansman kredisi dahilinde müşterilere aylık yüzde 1,17 faiz oranı uygulamaktadır. Azami kredi geri ödeme vadesi yine 48 ay olarak tayin edilmiştir.

Ziraat Bankası eğitime verdiği önemle ayrıca anılmaktadır. Zira üniversite öğrencileri KYK tarafından verilen kredi ve burslarını da Ziraat Bankası aracılığı ile almaktadırlar. Bununla birlikte Ziraat Bankası eğitim kredisi de vermektedir. Ziraat Bankası eğitim kredisi kapsamında aylık yüzde 1,19 faiz oranı uygulamaktadır. Kredinin geri ödeme vadesi azami 36 aydır.

Bahse konu faiz oranları ve belirtilen vadeler, Ziraat Bankası resmi internet sitesinden açıklanmış rakamlardır. Ziraat Bankası faiz oranlarını ve vade dilimlerini değiştirme hakkının saklı olduğunu deklare ettiğinden, kredi başvurusu sırasında güncel faiz oranlarını tekrar Ziraat Bankası şubelerine sormakta yarar vardır.

ziraat bankası faiz oranları ihtiyaç kredisi haber ekonomi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yapı Kredi Bankası En Az Önlisans Mezunu Satış Yetkilisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası En Az Önlisans Mezunu Satış Yetkilisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası'ndan Tatil Kredisi Kampanyası
Yapı Kredi Bankası'ndan Tatil Kredisi Kampanyası