Ana SayfaKredilerOdeabank’tan 36 Ay Vadeyle Borç Transferi Kredisi

Odeabank’tan 36 Ay Vadeyle Borç Transferi Kredisi

-

Odeabank müşteri ihtiyaçlarına yönelik kredi ürünleri sunmaya devam ediyor. Konuttan taşıta, sağlıktan tatile kadar birçok alanda finansman imkanı sağlayan banka, borç transferi kredisi fırsatı da sunuyor. Farklı bankalardan temin ettiğiniz kredilerin, geri ödemesinde sıkıntı yaşıyor, ayrı ayrı bankalara taksit ödemek için fazla zaman harcıyorsanız, Odeabank’ın “Borç Transferi Kredisi” ile tüm borçlarınızı tek kalemde toplayabilirsiniz.

Odeabank Borç Transferi Kredisi dahilinde uygun faiz oranı ve avantajlı koşullarla finansman sağlayıp, bütün borçlarınızı tek elden ödemenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Odeabank Borç Transferi Kredisi kapsamında aylık yüzde 1,55 faiz oranı uygulamaktadır.

Odeabank Azami Vadeyi 36 Ay İle Sınırlandırmıştır!

Odeabank’ın bahse konu borç transferi kredisi uyarınca azami vade 36 ay olarak sınırlandırılmıştır. Banka transfer kredisi dahilinde sağlanan finansman tutarının yüzde 0,5’i kadarını kredi tahsis ücreti olarak tahsil etmektedir. Ayrıca Odeabank söz konusu kredi kapsamında hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir.

Borç Transferi Kredisi koşullarından yararlanarak 20 bin Türk Lirası likidite sağlayan müşteri aylık yüzde 1,55 faiz oranından yararlanmaktadır. Kullanılan kredi 36 ay vadede ödenmek istendiği takdirde aylık kredi geri ödeme taksitleri 767 Türk Lirası civarında olacaktır. Bahse konu kredinin aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,8925 olurken, yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 25,2292 olacaktır.

20 bin Türk Lirası kredi için banka; Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi ( BSMV) dahil olmak üzere 105 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Banka Sigorta Muameleleri Vergisi kredi tahsis ücretinin yüzde 5’i kadar tahsil edilmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşterinin yaşına ve cinsiyetine göre farklılık gösterdiği için hesaplamalara eklenmemiştir. Buna binaen aylık ve yıllık maliyet oranlarına hayat sigortası poliçe bedeli dahil edilmemiştir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,389BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler