Vakıfbank Personel Alımı İçin Sınav Açtı! Vakıfbank Sınav Duyurusu

Vakıfbank kadrosuna katacak “müfettiş yardımcıları” arıyor! Genellikle banka sınavları ile eleman alımı yapan banka “Müfettiş Yardımcılığı Sınavı’nı” duyurdu. Banka yazılı sınav ve sözlü sınav olmak üzere iki aşamalı sınav yapacaktır.

Müfettiş yardımcılığı yazılı sınavı için adayların Vakıfbank şubelerinden 90 Türk Lirası sınav giriş ücreti yatırmaları gerekmektedir. Adayların sınav ücretini 19 Aralık 2016 tarihi ile 6 Ocak 2016 tarihi arasında yatırmaları gerekmektedir. Sınav başvurusu, bankaya sınav ücreti yatırıldıktan sonra online olarak gerçekleştirmektedir.

Başvuru Adresi Burada!

Başvurunun tamamlanması için aday, başvuru formunu doldurduktan sonra çıktısını alıp imzalayarak şahsen elden veya posta yolu ile “T.C Vakıflar Bankası T.A.O Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Bakanlığı Levent Mah. Çayır Çimen Sk. No:7 Kat:5 1. Levent Beşiktaş/ İstanbul” adresine yollamaları gerekmektedir. Müfettiş yardımcılığı sınavı Anadolu Üniversitesi tarafından hazırlanmış olup; 2 Şubat 2017 Pazar günü Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Vakıfbank’ın yazılı sınavında başarılı olan aday sözlü sınava tabi tutulacaktır. Yazılı sınavı başarıyla tamamlayan adaylara sınav sonucu, başvuru formunda belirtilen e- mail adresine gönderilecektir. Sınavda başarılı olmayan adaylara herhangi bir tebligat gönderilmeyecektir.

Banka iş ilanları kapsamında, banka sınavına katılmak için en az lisans mezunu olmak gerekmektedir. Başvuru yapan adayların 26 Şubat 1989 tarihi ve sonraki bir tarihte doğmuş olmaları gerekmektedir. Vakıfbank iş ilanı başvuruları ve diğer şartlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://webservis.vakifbank.com.tr/sinav/Brosur.aspx

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.