Ana SayfaBanka İş İlanlarıVakıfbank Personel Alımı İçin Sınav Açtı! Vakıfbank Sınav Duyurusu

Vakıfbank Personel Alımı İçin Sınav Açtı! Vakıfbank Sınav Duyurusu
V

-

Vakıfbank kadrosuna katacak “müfettiş yardımcıları” arıyor! Genellikle banka sınavları ile eleman alımı yapan banka “Müfettiş Yardımcılığı Sınavı’nı” duyurdu. Banka yazılı sınav ve sözlü sınav olmak üzere iki aşamalı sınav yapacaktır.

Müfettiş yardımcılığı yazılı sınavı için adayların Vakıfbank şubelerinden 90 Türk Lirası sınav giriş ücreti yatırmaları gerekmektedir. Adayların sınav ücretini 19 Aralık 2016 tarihi ile 6 Ocak 2016 tarihi arasında yatırmaları gerekmektedir. Sınav başvurusu, bankaya sınav ücreti yatırıldıktan sonra online olarak gerçekleştirmektedir.

Başvuru Adresi Burada!

Başvurunun tamamlanması için aday, başvuru formunu doldurduktan sonra çıktısını alıp imzalayarak şahsen elden veya posta yolu ile “T.C Vakıflar Bankası T.A.O Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Bakanlığı Levent Mah. Çayır Çimen Sk. No:7 Kat:5 1. Levent Beşiktaş/ İstanbul” adresine yollamaları gerekmektedir. Müfettiş yardımcılığı sınavı Anadolu Üniversitesi tarafından hazırlanmış olup; 2 Şubat 2017 Pazar günü Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Vakıfbank’ın yazılı sınavında başarılı olan aday sözlü sınava tabi tutulacaktır. Yazılı sınavı başarıyla tamamlayan adaylara sınav sonucu, başvuru formunda belirtilen e- mail adresine gönderilecektir. Sınavda başarılı olmayan adaylara herhangi bir tebligat gönderilmeyecektir.

Banka iş ilanları kapsamında, banka sınavına katılmak için en az lisans mezunu olmak gerekmektedir. Başvuru yapan adayların 26 Şubat 1989 tarihi ve sonraki bir tarihte doğmuş olmaları gerekmektedir. Vakıfbank iş ilanı başvuruları ve diğer şartlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://webservis.vakifbank.com.tr/sinav/Brosur.aspx

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol