Ana SayfaBanka İş İlanlarıVakıfbank Personel Alımı İçin Sınav Açtı! Vakıfbank Sınav Duyurusu

Vakıfbank Personel Alımı İçin Sınav Açtı! Vakıfbank Sınav Duyurusu

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank kadrosuna katacak “müfettiş yardımcıları” arıyor! Genellikle banka sınavları ile eleman alımı yapan banka “Müfettiş Yardımcılığı Sınavı’nı” duyurdu. Banka yazılı sınav ve sözlü sınav olmak üzere iki aşamalı sınav yapacaktır.

Müfettiş yardımcılığı yazılı sınavı için adayların Vakıfbank şubelerinden 90 Türk Lirası sınav giriş ücreti yatırmaları gerekmektedir. Adayların sınav ücretini 19 Aralık 2016 tarihi ile 6 Ocak 2016 tarihi arasında yatırmaları gerekmektedir. Sınav başvurusu, bankaya sınav ücreti yatırıldıktan sonra online olarak gerçekleştirmektedir.

Başvuru Adresi Burada!

Başvurunun tamamlanması için aday, başvuru formunu doldurduktan sonra çıktısını alıp imzalayarak şahsen elden veya posta yolu ile “T.C Vakıflar Bankası T.A.O Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Bakanlığı Levent Mah. Çayır Çimen Sk. No:7 Kat:5 1. Levent Beşiktaş/ İstanbul” adresine yollamaları gerekmektedir. Müfettiş yardımcılığı sınavı Anadolu Üniversitesi tarafından hazırlanmış olup; 2 Şubat 2017 Pazar günü Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Vakıfbank’ın yazılı sınavında başarılı olan aday sözlü sınava tabi tutulacaktır. Yazılı sınavı başarıyla tamamlayan adaylara sınav sonucu, başvuru formunda belirtilen e- mail adresine gönderilecektir. Sınavda başarılı olmayan adaylara herhangi bir tebligat gönderilmeyecektir.

Banka iş ilanları kapsamında, banka sınavına katılmak için en az lisans mezunu olmak gerekmektedir. Başvuru yapan adayların 26 Şubat 1989 tarihi ve sonraki bir tarihte doğmuş olmaları gerekmektedir. Vakıfbank iş ilanı başvuruları ve diğer şartlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://webservis.vakifbank.com.tr/sinav/Brosur.aspx

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.