Ana SayfaKredilerİş Bankası’ndan Anında Kredi

İş Bankası’ndan Anında Kredi

-

“An”ın çok değerli ve önemli olduğu çağımızda nakit ihtiyacı doğan insanlar, bankaya gidip kredi kullanmak için tüm gününü heba etmek yerine internet üzerinden finansman sağlamayı tercih etmekteler. İş Bankası da vakitleri çok değerli olan müşterilerine “Anında Kredi” hizmetini sunmaktadır.

Anında Kredi’ye bankaya gitmeye gerek kalmadan, internet üzerinden başvurabilir, hesabınıza yatan kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.  Buna ek olarak Anında Kredi kapsamında finansman sağlayabilmek için hafta içi çalışma saatlerini beklemeye gerek kalmadan, hafta sonu veya hafta içi istenilen her an kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Kullanılabilecek Azami Meblağ 15 Bin Türk Lirası!

İş Bankası bu çok hızlı kredisi ile müşterilerine 15 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlayabilmektedir. Üstelik kredi kapsamında hayat sigortası yapılan ve yapılmayan olmak üzere iki seçenek mevcuttur. Anında Kredi kapsamında hayat sigortası yaptırmak istemeyen müşteriler aylık yüzde 1,40 faiz oranından yararlanabilmektelerdir. Aylık yüzde 1,35 faiz oranından faydalanarak finansman sağlamak isteyen müşterilerden ise hayat sigortası yaptırması istenecektir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşterinin yaşına, cinsiyetine ve kullanılan kredinin özelliklerine göre değişmektedir.

İş Bankası Anında Kredi dahilinde azami vade 48 ay olarak belirlenmiştir. Kredi uyarınca 48 ay vadede geri ödeme koşulu ile 15 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri hayat sigortası yaptırmak istediğinde aylık yüzde 1,35 faiz oranından yararlanmaktadır. Bu durumda aylık taksit tutarı 452 Türk Lirası ve toplamda geri ödenecek tutar ise 21 bin 696 Türk Lirası olacaktır. Söz konusu krediyi hayat sigortası yaptırmadan kullanmak isteyen müşteri ise aylık yüzde 1,40 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda müşteri kredi geri ödemesini aylık 458 Türk Liralık taksitlerle yapacak olup, 48 ay vade sonunda ödenen meblağ ise 21 bin 972 Türk Lirası’dır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol