Turkcell Kredi Notu Öğrenme!

Turkcell Kredi Notu Öğrenme! Turkcell’lilerin Kredi Notunu Öğrenebilmesi İçin Yapması Gerekenler! Detaylar İçin...

Google Haberlere Abone Ol:

Turkcell’lilerin Kredi Notunu Öğrenebilmesi İçin Yapması Gerekenler!

Teknolojinin gelişmesi ile kişilerin kurumlarla ilişkileri ve borç durumları daha saydam hale geldi. Bu saydamlığı sağlayanlardan biride artık kişilerin kredi notuna ulaşmanın kolay olmasıdır. Başka kimselerin dahi kredi notunu öğrenmenin kolaylaştığı ve telefon operatörlerinin dahi kredi notunu kıstas alması nedeniyle kişilerin kredi notunu bilmesi yararlı olacaktır.

Kredi notu öğrenme hizmetini ülkemizde çeşitli kuruluşlar ve işletmeler çeşitli ücretler üzerinden kredi notunu öğrenmek isteyenlere sunuyor. Kredi notu öğrenme hizmeti sunanlar arasında Turkcell de yer alıyor. Turkcell müşterisi olanlar belli bir ücret karşılığında cep telefonlarını kullanarak çok kolay bir şekilde kredi notlarını öğrenmeleri mümkündür.

Turkcell müşterileri SMS yolu ile kredi notlarını öğrenebilir. Turkcell müşterileri 1122’ye 11 haneli TC kimlik numaraları ile ve 4 haneli doğum tarihinin yıl kısmını mesaj atarak kredi notlarını öğrenebilirler. Turkcell kredi notu öğrenme hizmeti karşılığında kredi notunu öğrenmek isteyenden 9 TL talep ediyor.

Turkcell Dışında Kredi Notu Öğrenme Hizmeti Sunan Kuruluşlar

Turkcell dışında kredi notu öğrenme hizmeti sunan çeşitli kuruluşlar vardır. Bu kuruluşlar Findeks ve bankalar olarak karşımıza çıkıyor. Findeks ’in sitesine girip üye olarak kredi notunu öğrenmek mümkünken bankaların internet bankacılığı hizmetlerinden yararlanarak kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Findeks ve bankaların sunduğu kredi notu hizmetinin fiyatları farklıdır. Halı hazırda kredi notu hizmeti ücretinin belirli bir ölçütü olmadığı için farklılık gösterebiliyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.