Turkcell Kredi Notu Öğrenme!

Turkcell Kredi Notu Öğrenme! Turkcell’lilerin Kredi Notunu Öğrenebilmesi İçin Yapması Gerekenler! Detaylar İçin...

0
Turkcell Kredi Notu Öğrenme!

Turkcell’lilerin Kredi Notunu Öğrenebilmesi İçin Yapması Gerekenler!

Teknolojinin gelişmesi ile kişilerin kurumlarla ilişkileri ve borç durumları daha saydam hale geldi. Bu saydamlığı sağlayanlardan biride artık kişilerin kredi notuna ulaşmanın kolay olmasıdır. Başka kimselerin dahi kredi notunu öğrenmenin kolaylaştığı ve telefon operatörlerinin dahi kredi notunu kıstas alması nedeniyle kişilerin kredi notunu bilmesi yararlı olacaktır.

Kredi notu öğrenme hizmetini ülkemizde çeşitli kuruluşlar ve işletmeler çeşitli ücretler üzerinden kredi notunu öğrenmek isteyenlere sunuyor. Kredi notu öğrenme hizmeti sunanlar arasında Turkcell de yer alıyor. Turkcell müşterisi olanlar belli bir ücret karşılığında cep telefonlarını kullanarak çok kolay bir şekilde kredi notlarını öğrenmeleri mümkündür.

Turkcell müşterileri SMS yolu ile kredi notlarını öğrenebilir. Turkcell müşterileri 1122’ye 11 haneli TC kimlik numaraları ile ve 4 haneli doğum tarihinin yıl kısmını mesaj atarak kredi notlarını öğrenebilirler. Turkcell kredi notu öğrenme hizmeti karşılığında kredi notunu öğrenmek isteyenden 9 TL talep ediyor.

Turkcell Dışında Kredi Notu Öğrenme Hizmeti Sunan Kuruluşlar

Turkcell dışında kredi notu öğrenme hizmeti sunan çeşitli kuruluşlar vardır. Bu kuruluşlar Findeks ve bankalar olarak karşımıza çıkıyor. Findeks ’in sitesine girip üye olarak kredi notunu öğrenmek mümkünken bankaların internet bankacılığı hizmetlerinden yararlanarak kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Findeks ve bankaların sunduğu kredi notu hizmetinin fiyatları farklıdır. Halı hazırda kredi notu hizmeti ücretinin belirli bir ölçütü olmadığı için farklılık gösterebiliyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın