Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması

0

Milli Eğitim Bakanlığı desteği ile Ülke genelinde yapılan yarışma için tanırım toplantısı düzenlendi. Bu yıl beşincisi düzenlenen “Ufka Yolculuk” Bilgi ve Kültür Yarışması 7 farklı kategoride gerçekleştirilecek.

Milli Eğitim Müdürlüğü ile proje yürütücüsü olan Sivas Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü arasında imzalanan protokolün ardından Sivas Öğretmenevinde tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıya yoğun ilgi vardı ve katılım yüksekti. Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, Şube Müdürü Fehmi Tutkun, Sivas Gençlik Spor ve izcilik Kulübü Başkanı Ahmet Çatak, yarışmanın İl Temsilcisi Feramuz Yılmaz, İl Merkezindeki okullarda görevli olan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri ve İmam Hatip liselerinde görevli olan öğretmenler ve meslek lisesi öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleşti. 

Kaybedeni Olmayan Bir Yarışma

Yapılan tanıtım toplantısının ardından konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy yarışmanın kaybedeni olmayacağı bir yarışma olduğunun altını çizdi. Ufka Yolculuk bilgi ve kültür yarışmasına katkıda bulunup düzenlemeye katılan herkese teşekkür etti. 

Konuşmanın ardından yarışmanın İl temsilcisi olan Feramuz Yılmaz başvuru şartları ve katılı detaylarıyla ilgili bilgiler verdi. Bu yıl beşincisi yapılacak olan yarışmanın 7 kategoride gerçekleşeceği ifade edildi. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın