Ana SayfaGündemHATMEK Kursiyerlerine Sertifikalarını Veriyor!

HATMEK Kursiyerlerine Sertifikalarını Veriyor!
H

-

Hatay Büyükşehir Meslek Edindirme Kursları (HATMEK) kursunu başarıyla bitiren herkese Milli Eğitim Bakanlığı Halk Eğitim Merkezi onaylı sertifika vererek her yaştan herkese eğitimin kapılarını açıyor.

Halka İstihdam Olanağı Sağlıyor

HATMEK açılan kurslarıyla halka istihdam olanağı sağlıyor. Milli Eğitim Bakanlığı Halk Eğitim Merkezi onaylı sertifika vererek her yaştan herkese eğitim kapılarını sonuna kadar açıyor. HATMEK eğitim kurslarından yararlanan ve kurslarını başarıyla tamamlayan 737 kişi kendi alanında sertifika almaya hak kazandı.

Kursiyerler Sertifikalarını Aldı

HATMEK’ te açılmış olan kurslara giden ve sertifika almaya hak kazanan 737 vatandaş memnuniyetlerini Hayat Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ a bildirerek teşekkür ettiler. Kurulduğu günden itibaren toplamda 2014 kişiye hizmet veren merkez, her geçen gün kurs yelpazesini genişletmektedir. Ayrıca 37 aktif olarak hizmet veren kurs merkezinde 1345 kursiyer eğitim görüyor.

Kursiyerlerden Teeşekkür

Ücretsiz olarak meslek edindirmek için hizmet veren HATMEK hobileri alanında kursiyerlerin gelişmesini sağlıyor. ‘Hatayda Herkes Meslek Sahibi Olacak’ sloganı ile yola çıkan kurs merkezinde eğitim sertifikalarını alan kursiyerler Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ a teşekkürü borç bildiler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol