Gündem HATMEK Kursiyerlerine Sertifikalarını Veriyor!

HATMEK Kursiyerlerine Sertifikalarını Veriyor!

Son Güncelleme:

Hatay Büyükşehir Meslek Edindirme Kursları (HATMEK) kursunu başarıyla bitiren herkese Milli Eğitim Bakanlığı Halk Eğitim Merkezi onaylı sertifika vererek her yaştan herkese eğitimin kapılarını açıyor.

Halka İstihdam Olanağı Sağlıyor

HATMEK açılan kurslarıyla halka istihdam olanağı sağlıyor. Milli Eğitim Bakanlığı Halk Eğitim Merkezi onaylı sertifika vererek her yaştan herkese eğitim kapılarını sonuna kadar açıyor. HATMEK eğitim kurslarından yararlanan ve kurslarını başarıyla tamamlayan 737 kişi kendi alanında sertifika almaya hak kazandı.

Kursiyerler Sertifikalarını Aldı

HATMEK’ te açılmış olan kurslara giden ve sertifika almaya hak kazanan 737 vatandaş memnuniyetlerini Hayat Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ a bildirerek teşekkür ettiler. Kurulduğu günden itibaren toplamda 2014 kişiye hizmet veren merkez, her geçen gün kurs yelpazesini genişletmektedir. Ayrıca 37 aktif olarak hizmet veren kurs merkezinde 1345 kursiyer eğitim görüyor.

Kursiyerlerden Teeşekkür

Ücretsiz olarak meslek edindirmek için hizmet veren HATMEK hobileri alanında kursiyerlerin gelişmesini sağlıyor. ‘Hatayda Herkes Meslek Sahibi Olacak’ sloganı ile yola çıkan kurs merkezinde eğitim sertifikalarını alan kursiyerler Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ a teşekkürü borç bildiler.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,633TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,529TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler