Ana SayfaKredilerQNB Finansbank’tan Hazır Kredi

QNB Finansbank’tan Hazır Kredi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Nakde ihtiyacım olduğu anda sıkışmayayım, kredim hazır dursun diyorsanız QNB Finansbank’ta tam size göre kredi ürünü mevcut. QNB Finansbank “Hazır Kredi” ile istediğiniz her zaman şubeye bile gitmeden kullanabileceğiniz kredi limitiniz bulunabilir.

Hazır Kredi dahilinde sahip olunan finansman kapsamında müşteri istediği zaman istediği miktarda nakit kullanabilmektedir. Hazır Kredi limiti; müşterinin hali hazırda bulunan “ek hesap” limitine bağlı olmak kaydı ile ek olarak tahsis edilen ve yalnızca taksitli olarak kullanılabilen bir finansman limitidir.

Azami Vade 48 Ay!

Hazır kredi limiti kapsamında 12, 18, 24, 36, 48 ay vadelerde kullanılabilmektedir. Hazır Kredi dahilinde müşterinin sahip olduğu kredi limiti, müşterinin geri ödemelerini zamanında yapıp yapmamasına, limit dahilinde gerçekleştirilen nakit çekimlere, banka politikaları gereği yapılan incelemelere ve tüketici kredisi kullanımına bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. QNB Finansbank’ın Hazır Kredi ürünü uyarınca banka aylık yüzde 2,02 faiz oranı uygulamaktadır.

Banka tarafından belirlenen gecikme faiz oranı aylık yüzde 2,52 olarak belirlenmiştir. Kredi vadesi azami 48 ay ile sınırlandırılmıştır. Banka bahse konu kredi kapsamında kredi tahsis ücreti talep etmemektedir. Yani Hazır Kredi dahilinde finansman sağlamak isteyen müşteriler masraf ödemeden likidite sağlamaktadırlar. Buna ek olarak banka Hazır Kredi ürünü uyarınca müşteriden hayat sigortası yaptırmasını talep edebilmektedir. Sigortasını QNB Finansbank’tan yaptırmayan müşteriler, başka bir sigorta şirketinden yaptırdıkları sigortayı daini-i mürtein QNB Finansbank olacak şekilde bankaya ibraz edebilmektedirler.

Bankanın Hazır Kredi’si dahilinde likidite sağlamak isteyen müşteriler; QNB Finansbank şubelerinden, ATM’lerinden, çağrı merkezinden, internet şubelerinden ve mobil şubelerinden başvuru yapabilmektelerdir. QNB Hazır kredi, ani olarak nakit sıkışması yaşayan müşteriler için yahut nakit akış dengesi sık sık bozulan müşteriler için uygun bir hizmet sunmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,207TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.