QNB Finansbank’tan Hazır Kredi

0

Nakde ihtiyacım olduğu anda sıkışmayayım, kredim hazır dursun diyorsanız QNB Finansbank’ta tam size göre kredi ürünü mevcut. QNB Finansbank “Hazır Kredi” ile istediğiniz her zaman şubeye bile gitmeden kullanabileceğiniz kredi limitiniz bulunabilir.

Hazır Kredi dahilinde sahip olunan finansman kapsamında müşteri istediği zaman istediği miktarda nakit kullanabilmektedir. Hazır Kredi limiti; müşterinin hali hazırda bulunan “ek hesap” limitine bağlı olmak kaydı ile ek olarak tahsis edilen ve yalnızca taksitli olarak kullanılabilen bir finansman limitidir.

Azami Vade 48 Ay!

Hazır kredi limiti kapsamında 12, 18, 24, 36, 48 ay vadelerde kullanılabilmektedir. Hazır Kredi dahilinde müşterinin sahip olduğu kredi limiti, müşterinin geri ödemelerini zamanında yapıp yapmamasına, limit dahilinde gerçekleştirilen nakit çekimlere, banka politikaları gereği yapılan incelemelere ve tüketici kredisi kullanımına bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. QNB Finansbank’ın Hazır Kredi ürünü uyarınca banka aylık yüzde 2,02 faiz oranı uygulamaktadır.

Banka tarafından belirlenen gecikme faiz oranı aylık yüzde 2,52 olarak belirlenmiştir. Kredi vadesi azami 48 ay ile sınırlandırılmıştır. Banka bahse konu kredi kapsamında kredi tahsis ücreti talep etmemektedir. Yani Hazır Kredi dahilinde finansman sağlamak isteyen müşteriler masraf ödemeden likidite sağlamaktadırlar. Buna ek olarak banka Hazır Kredi ürünü uyarınca müşteriden hayat sigortası yaptırmasını talep edebilmektedir. Sigortasını QNB Finansbank’tan yaptırmayan müşteriler, başka bir sigorta şirketinden yaptırdıkları sigortayı daini-i mürtein QNB Finansbank olacak şekilde bankaya ibraz edebilmektedirler.

Bankanın Hazır Kredi’si dahilinde likidite sağlamak isteyen müşteriler; QNB Finansbank şubelerinden, ATM’lerinden, çağrı merkezinden, internet şubelerinden ve mobil şubelerinden başvuru yapabilmektelerdir. QNB Hazır kredi, ani olarak nakit sıkışması yaşayan müşteriler için yahut nakit akış dengesi sık sık bozulan müşteriler için uygun bir hizmet sunmaktadır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın