QNB Finansbank’tan “Azalan Taksitli Konut Kredisi”

0

QNB Finansbank’tan konut almak isteyen müşterilerine “Azalan Taksitli Konut Kredisi” imkanı! Banka, bir ev hayali kuran müşterilerinin hayallerini gerçekleştiriyor. Uygun faiz oranı ve uzun vade süresiyle konut sahibi olmak isteyen müşterilerine likidite desteği sunuyor.

QNB Finansbank’ın Azalan Taksitli Konut Kredisi dahilinde müşteriler kredi geri ödeme taksitlerini gelirlerine göre ayarlayabilmekte ve toplam faiz ödemelerini azaltabilmektedir. Kredi dahilinde uygulanan faiz oranı kullanılan finansman miktarına ve vade süresine göre farklılık arz etmektedir.

Vadeye Göre Değişen Faiz Oranları!

Bahse konu kredi dahilinde 500 bin Türk Lirası’na kadar kullanılan kredilerde, kredi  geri ödemeleri 24 ay vadede tamamlanacak ise aylık yüzde 0,90 faiz oranı uygulanmaktadır. Müşteri 25 ile 60 ay arasında kredi taksitlerini ödeyecek ise aylık yüzde 0,93 faiz oranından yararlanacak olup, 61 ila 120 ay arasında tamamlanacak ödemelerde ise uygulanacak olan faiz oranı yüzde 0,95’tir.

QNB Finansbank “Azalan Taksitli Konut Kredisi” kapsamında 500 bin Türk Lirası’nın üzerinde sağlanacak olan finansmanlarda ise müşteri 120 aya kadar aylık yüzde 1,07 faiz oranından yararlanacaktır.

QNB Finansbank kredi koşullarına göre satın alınacak olan konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar finansman sağlayabilmektedir. Azalan Taksitli Konut Kredisi dahilinde sabit faiz oranı uygulanmaktadır. Konut kredi si kapsamında sadece mesken alımı amacı ile gerçek kişiler tarafından likidite sağlanabilmektedir. Banka söz konusu konut kredisi uyarınca kullanılan kredi tutarının binde 5’i oranında dosya masrafı talep etmektedir.

Bankanın konut kredisi dahilinde finansman sağlayan müşteriden erken ödeme yapmak istediğinde masraf talep edilmektedir. Kredinin kalan vadesi 36 aydan az ise ödenen anapara tutarının yüzde 1’ini; 36 aydan fazla ise ödenen anapara tutarının yüzde 2’sini aşmayacak şekilde erken ödeme masrafı olarak tahsil edilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın