Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası’nda Son Gün!

Akbank’ın Aralık ayı ihtiyaç kredisi kampanyası sona eriyor. Aylık yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranı ile Akbank yeni yıla girmeden ihtiyaçlarınızı karşılamanız için finansman desteği sağlıyor.

Akbank’ın ihtiyaç kredisi dahilinde kampanya süresi dolmadan finansman sağlamak isteyen müşteriler Akbank İnternet Şubesi’nden, Akbank Direkt İnternet ve Mobil Şube’den ve Akbank Telefon Şube’sinden başvuru yapabilirler. Bunların yanı sıra Akbank Şube’lerinden de başvuru yapılabilmektedir.

3 Ay Erteleme Seçeneği de Mevcut!

Akbank “İhtiyaç Kredisi” dahilinde kredi kullanan müşterilere 3 ay erteleme seçeneği de sunuyor. Akbank’ın ihtiyaç kredisi dahilinde sağlanan finansman geri ödemeleri 48 aya kadar olan vadelerde yapılabilmektedir. 3 ay erteleme fırsatından yararlanmak isteyen müşteriler için 3 ay öteleme ile birlikte toplam maksimum vade 48 ay olabilmektedir. Kampanya dahilinde uygulanan aylık yüzde 1,14 faiz oranı 30 bin Türk Lirası ve üzeri miktarlarda kullanılan krediler için geçerlidir.

20 bin Türk Lirası ve üzeri meblağlarda kullanılan krediye aylık yüzde 1,25 faiz oranı uygulanmaktadır. 10 bin Türk Lirası ve üzerindeki krediler için aylık yüzde 1,39 faiz oranı uygulanmaktadır. Belirtilen faiz oranları Akbank Şube’lerinden yapılan başvurular için geçerli olup, telefon yada internet şubeleri aracılığı ile yapılan başvurularda faiz oranları değişebilmektedir. Akbank’ın ihtiyaç kredisi dahilinde likidite sağlayan müşteri 3 ay ertelemeli olarak ödemeye başlayacak ise ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir.

Bahse konu kredi kampanyası dahilinde banka, kullanılan kredi tutarının binde 5’i kadar dosya masrafı tahsil etmektedir. Banka bahse konu kredi kampanyası dahilinde hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Kredi hayat sigortası poliçe primi müşteri özelliklerine ve kullanılan kredi özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kredili hayat sigortası poliçe ücreti yıllık ortalama, sağlanan finansman miktarının binde 13,82’si kadardır. Kampanya dahilinde kredi kullanmak için bugün (30 Aralık 2016) son gün!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.