2 Ocak Okullar Tatil Olacak mı?

0

2 Ocak Pazartesi günü okulların tatil olup olmayacağı merak konusu. Öğrenciler yoğun kar yağışı ve hava şartları nedeniyle okulların tatil olup olmadığını merak ediyor? Peki eğitime kar engeli olacak mı? Hangi İl ve İlçelerde okul tatil edilecek?

Türkiye genelinde hava şartlarının  kötü olması nedeniyle eğitime ara verilmekte. Yoğun kar yağışı nedeniyle ve havaların soğuk olmasıyla birlikte, akıllara gelen sorulardan biri okullar tatil edilecek mi? Yeni yılın ilk iş günü olan 2 Ocak 2017 tarihinde okulların tatil olması söz konusu mu? Öğrencilerin aradığı cevaplar haberimizde…

Okulların tatil olup olmadığını genellikle Valilik resmi internet sayfasında bildiriyor. Buna göre hangi İl ve İlçelerde 2 Ocak 2017 tarihinde okullar eğitime bir gün ara verecek?

Hangi İller Eğitime 1 Gün Ara Verecek?

Niğde yoğun buzlanma ve soğuk hava nedeniyle eğitime bir gün ara verilen iller arasında. Valilikten yapılan açıklamaya göre aşırı soğuk ve buzlanma nedeniyle Niğde’de eğitime 2 Ocak 2017 tarihinde ara verildiği bildirildi.

Aksaray yoğun kar yağışının ardından oluşan buzlanma nedeniyle aynı şekilde eğitime bir gün ara verildi. Aksaray İl genelinde eğitime bir gün ara verdi.

Değişen hava şartlarına ve yapılacak resmi açıklamalara göre hangi İl ve İlçelerin eğitime ara vereceği haberimizde sizlerle paylaşılacaktır. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın