Kariyer KPSS Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

KPSS Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Son Güncelleme:

KPSS 2016 sınavına girmiş olan binlerce önlisans,ortaöğretim ve lisans mezunu aday 30 Aralık 2016 saat: 23.59‘ a kadar tercihlerini yaptılar. ÖSYM tarafından yapılan tercih işlemleri çok sayıda aday tarafından yapıldı. Tercihlerini heyecanla yapan memur adayları şimdi sonuçlarının ne zaman açıklanacağını bekliyorlar.

Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

KPSS 2016′ ya giren adaylar için tercih süresi 21 Aralık 2016 tarihine saat: 10.00′ da başlayıp, 30 Aralık 2016 saat:23.59′ da sona erdi. KPSS 2016 sınavlarına girmiş olup bir sürede tercih kılavuzu bekleyen adaylar, heyecanlı bir şekilde almış oldukları puanlara ve nitelik kodlarına göre tercihlerini yaptılar. İnternet üzerinden yapılan tercihlerde önemli olan nitelik kodlarının doğru işlenmesi ve aldıkları başarı puanı olmaktadır. 

Tercih yapmış olan adaylar şimdi internet üzerinden tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağını bekliyorlar. KPSS 2016/2 tercihlerini yapmış olan adaylar tercih sonuçlarının en zaman açıklanacağı merakla bekliyor.

ÖSYM tarafından 21 Aralık tarihinde başlayan tercihler 30 Aralık’ ta son buldu. Memur adayları aldıkları başarı puanlarına göre tercih yaptılar. ÖSYM tercih sonuçlarıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Sonuçların tercihlerin yapılmasından bir hafta sonra açıklanması bekleniyor. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,633TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,529TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler