Gündem YÖK Sağlık Söyleşileri Düzenliyor

YÖK Sağlık Söyleşileri Düzenliyor

Son Güncelleme:

YÖK tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Kurul tarafından geçen yıl Üniversitelerde yapılan YÖK Kültür-Sanat Söyleşileri’ nin düzenlendiği belirtilerek, bo organizasyona ek olarak YÖK Sağlık Söyleşileri düzenlendiği duyuruldu. 

YÖK Sağlık Söyleşilerinin İlki Bu Ay

Yapılan sağlık söyleşileri organizasyonuna göre her ay farklı bölgelerde olan üniversitelere tıp dünyasını ve toplumu ilgilendiren güncel sağlık konularında söyleşiler düzenlenecek. Yapılacak olan söyleşiler, üniversitenin bütün öğrencilerine ve akademisyenlerine açık olacak şekilde uygulanacağı ifade edildi.

Yapılan söyleşinin sonunda ise tüm katılımcılar YÖK Başkanı Yekta Saraç’ a istedikleri şekilde duygu ve düşüncelerini ifade edebilecekleri ortam hazırlanacağı ifade edildi.

Açıklamaya göre, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) hazırlanan etkinlikle birlikte sağlık alanında güncel olan konu ve yaşanan gelişmeleri üniversite gençliği ve akademisyenlerle buluşturmayı hedeflediklerini belirttiler. 

Yükseköğretim Kurulu uygulayacağı olan organizsyonda öğrencilerin ve akademisyenlerin, YÖK Başkanı Saraç’ a istedikleri gibi soru sorup, düşünclerini ifade edebilmeleceklerini vurguladı. Bu anlamda yapılan organizasyon öğrencilerle akademisyenleri sağlık alanında güncel konularla buluşturmayı amaçladığı ifade edildi.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,287BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,635TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler