Akbank MTV Ödemelerinde 4 Taksit+20 TL Chip Para Fırsatı Sunuyor

0

Akbank’tan MTV Ödemelerine 4 Taksit + 20 TL Chip Para

MTV ödemeleri Akbank banka ve kredi kartlarıyla ödenebiliyor. 31 Ocak’a kadar ödemelerini Akbank kartlarıyla yapan Akbank müşterileri 4 taksit fırsatından yararlanabiliyor. Taksit istemeyen tüketiciler kurallara uyarak ödeme yapmaları halinde 20 lira Chip Para kazanabiliyor.

MTV ödemeleri Akbank mobil şube, Akbank internet şube, Akbank şubeleri ve Akbank Atmlerinden yapılabiliyor. Ödemeleri Akbank kredi kartları olan Wings, Axess, Free ile yapan tüketiciler 4 taksit hakkı kazanıyor.

MTV Ödemelerini Neo ile Yapanlara 20 TL Chip Para

MTV ödemelerini www.gib.gov.tr üzerinden Neo kartlarını kullanarak yapan Akbank müşterileri 20 TL Chip Para kazanıyor. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Akbank müşterilerinin banka sisteminde kayıtlı telefon numaralarından 4556’ya MTV yazıp mesaj atmaları gerekiyor. Onay smsini alan tüketiciler ödemelerini yaptıktan sonra ödeme yapılan karta 20 TL Chip Para Transfer ediliyor.

MTV Ödemelerini Akbank Direkt’ten Ödeyenlere Yüzde 25 İndirim!

MTV ödemelerini 31 Ocak tarihine kadar Akbank Direkt uygulaması üzerinden ödeyen tüketiciler Samsung marka akıllı telefonlarda yüzde 25’e varan indirim kazanıyor. Bu sayede 800 TL’ye satılan Samsung J2 Grand Prime akıllı telefon sadece 599 TL’ye alınabiliyor.

Akbank’ın mevcut kampanyası hakkında daha fazla bilgi almak için Akbank Direkt uygulamasının kampanyalar bölümüne göz atılabilir. MTV ödemelerini 4 taksitle yapan tüketiciler 20 TL Chip Para alamazlar. Ancak akıllı telefon indirim kampanyasından faydalanabilirler. Kampanya koşulları için Akbank resmi internet sitesine göz atabilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın