En Çok Mevduat Faizi Veren Bankalar 2017

En Çok Mevduat Faizi Veren Bankalar 2017

Sahip olduğunuz birikimi en çok faiz veren bankalardan mevduat hesabı açarak değerlendirebilirsiniz.En Çok Faiz Veren Bankalar 2017

Eğer bir miktar birikiminiz varsa bu birikimi mevduat hesabı açarak değerlendirebilirsiniz. Türkiye’de hizmet veren tüm bankaların mevduat hesabı özelliği bulunuyor. Eğer faizden uzak durmak istiyorsanız paranızı katılım hesaplarına yatırabilirsiniz. Katılım hesapları mevduat hesaplarından farklı olarak net bir şekilde sizlere kazanç sağlamaz. Ancak bankanın büyüme oranı kadar paranız artar.

2017 yılının Ocak ayı itibariyle mevduat faiz oranları en yüksek olan bankaları şu şekilde sıralamak mümkün. Bu mevduat faiz oranları 1 ay vadeli 10 bin lira için geçerli olmakla birlikte paranın miktarına ve vadenin süresine göre değişiklik gösterebilir.

Odeabank Oksijen Hesap mevduat faiz oranı % 12 – 10 bin lira 1 ayda 83,84 TL kazandırıyor

İng Bank e-Turuncu Hesap mevduat faiz oranı % 11,50 – 10 bin lira 1 ayda 80,34 TL kazandırıyor

Akbank Mevduat Hesabı faiz oranı % 11 – 10 bin lira 1 ayda 76,85 TL kazandırıyor

Finansbank Enpara mevduat faiz oranı % 11 – 10 bin lira 1 ayda 76,85 TL kazandırıyor

Cepteteb Mevduat faiz oranı % 10,75 – 10 bin lira 1 ayda 75 TL kazandırıyor

En yüksek mevduat faizi veren bankaları bu şekilde sıralayabiliriz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta hesaplar için ek masraflar ödenmemesidir. Odeabank ve Akbank’ta hesap işletim ücreti ödemeniz gerekirken Cepteteb, Finansbank Enpara ve İng Bank vadeli hesapları için hesap işletim ücreti ödemeniz gerekmez.

Bankalardan vadeli hesap açmak için şubelere gitmeniz gerekmiyor. İnternet şube yardımıyla sadece birkaç dakika içinde istediğiniz miktarda vadeli hesap açabilirsiniz. en çok faiz veren bankalar faiz veren bankalar faiz oranı en yüksek bankalar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?