Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2018

0

Herkesin en çok merak ettiği Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2018 yılına ait verilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2018

Çeşitli ihtiyaçları için kredi almak isteyen tüketiciler en uygun kredi faiz oranlarıyla kredi veren bankalardan kredi başvurusu yapabilirler. 2018 başında ihtiyaç kredisi faizlerinde herhangi bir değişim olmadı. Bu durum tüketicilerin uygun kredi faiz oranlarıyla kredi almaya devam edebilmeleri anlamına geliyor.

İhtiyaç kredisi almak isteyen kişiler bu krediden 100 bin liraya kadar 48 ay vade talep ederek faydalanabilirler. 10 bin liralık 12 ay vadeli bir ihtiyaç kredisi için belirlenen kredi faiz oranları bankalara göre yazının altında detaylıca verildi.

12 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi için Faiz Oranları

  • Ing Bank ihtiyaç kredisi 1,39 kredi faiz oranıyla veriliyor.
  • Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi 1,37 kredi faiz oranıyla veriliyor.
  • Burgan Bank ihtiyaç kredisi 1,38 kredi faiz oranıyla veriliyor.
  • QNB Finansbank ihtiyaç kredisi 1,31 kredi faiz oranıyla veriliyor.
  • Vakıfbank ihtiyaç kredisi 1,30 kredi faiz oranıyla veriliyor.
  • Halkbank ihtiyaç kredisi 1,35 kredi faiz oranıyla veriliyor.
  • Cepteteb ihtiyaç kredisi 1,49 kredi faiz oranıyla veriliyor.

2018 Ocak itibariyle en düşük faiz oranıyla kredi veren bankalar bu şekilde sıralanabilir. Bu kredi faiz oranları 10 bin liralık 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketleri için geçerlidir.

Bu bankalardan ihtiyaç kredisi alırken binde 5 oranında kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Buna ek olarak ihtiyaç kredisi kullanacak kişilerin hayat sigortası yaptırması da zorunludur. Sadece Halkbank masrafsız olarak ihtiyaç kredisi veriyor. Halkbank’ın bu kredisi Dost İhtiyaç Kredisi paketi olarak geçiyor.

Bankalardan ihtiyaç kredisi almak için başvurunuzu şubelerden, Atmlerden ve internet siteleri üzerinden yapabilirsiniz. Başvuru öncesinde kendinize en uygun düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar 2018 yılı listesine göz atmanız faydalı olacaktır. Aksi takdirde size uymayan kredi alırsanız, kredi ödemelerinde aksaklık nedeniyle bir daha kredi almanız çok daha zor hale gelebilir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın