Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2017

Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2017

İhtiyaç kredisi almak isteyen tüketiciler düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanabilirler..Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Çeşitli ihtiyaçları için kredi almak isteyen tüketiciler en uygun kredi faiz oranlarıyla kredi veren bankalardan kredi başvurusu yapabilirler. 2017 başında ihtiyaç kredisi faizlerinde herhangi bir değişim olmadı. Bu durum tüketicilerin uygun kredi faiz oranlarıyla kredi almaya devam edebilmeleri anlamına geliyor.

İhtiyaç kredisi almak isteyen kişiler bu krediden 100 bin liraya kadar 48 ay vade talep ederek faydalanabilirler. 10 bin liralık 12 ay vadeli bir ihtiyaç kredisi için belirlenen kredi faiz oranları bankalara göre şu şekilde:

İng Bank ihtiyaç kredisi 1,09 kredi faiz oranıyla veriliyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi 1,11 kredi faiz oranıyla veriliyor.

Burgan Bank ihtiyaç kredisi 1,15 kredi faiz oranıyla veriliyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi 1,16 kredi faiz oranıyla veriliyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi 1,17 kredi faiz oranıyla veriliyor.

Halkbank masrafsız ihtiyaç kredisi 1,20 kredi faiz oranıyla veriliyor.

Cepteteb ihtiyaç kredisi 1,25 kredi faiz oranıyla veriliyor.

2017 Ocak itibariyle en düşük faiz oranıyla kredi veren bankalar bu şekilde sıralanabilir. Bu kredi faiz oranları 10 bin liralık 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketleri için geçerlidir.

Bu bankalardan ihtiyaç kredisi alırken binde 5 oranında kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Buna ek olarak ihtiyaç kredisi kullanacak kişilerin hayat sigortası yaptırması da zorunludur. Sadece Halkbank masrafsız olarak ihtiyaç kredisi veriyor. Halkbank’ın bu kredisi Dost İhtiyaç Kredisi paketi olarak geçiyor.

Bankalardan ihtiyaç kredisi almak için başvurunuzu şubelerden, Atmlerden ve internet siteleri üzerinden yapabilirsiniz. kredi ihtiyaç kredisi düşük faizli kredi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?