Gündem AÖF Sınavları 7-8 Ocak' ta Yapılacak!

AÖF Sınavları 7-8 Ocak’ ta Yapılacak!

Son Güncelleme:

Milli Eğitim Bakanlığınca yapılacak olan AÖL sınavları bu hafta sonu yapılacak. MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğüne bağlı olan açık öğretim ortaokulu 1. dönem sınavı 8 Ocak Pazar günü yapılacak. Pazar günü yapılacak olan sınav iki oturum şeklinde gerçekleşecek.

Sınav Sonuçları Şubatta Açıklanacak

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 7-8 Ocak tarihlerinde yapılacak olan AÖL sınavı cumartesi ve pazar günü yapılacak. MEB Hayat Boyu Öğrenme Müdürlüğüne bağlı açıköğretim ortaokulu 1. dönem sınavı iki oturum halinde yapılacak. 1. oturum saat 09.30′ da, 2. oturum 14.00′ de yapılacak.

Öğrenciler her iki oturumda 12 ders için sınava girecekler. Her derse yönelik 4 seçenekli 20 soruyu cevaplayacaklar. Sınav süresi ise 150 dakika olacak. Yapılan sınavın sonuçları Şubat ayında açıklanacak

Açık öğretim lisesi ve mesleki açık öğretim lisesi 1. dönem sınavları 7-8 Ocak Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak. Öğrenciler yapılacak olan sınavlarda belirlenen giriş belgesinde belirtilen okul ve salonlarda sınav saatinden 15 dakika önce bulunmak zorundalar. 

Sınava girecek olan öğrencilerin sınav giriş belgelerini sınav gününden bir gün önce almaları doğru olacaktır. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,269BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,620TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,511TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler