Advert Advert Advert

AÖF Sınavları 7-8 Ocak' ta Yapılacak!

AÖF Sınavları 7-8 Ocak' ta Yapılacak!
AÖF Sınavları 7-8 Ocak' ta Yapılacak! -

Milli Eğitim Bakanlığınca Açık Öğretim Sınavları bu hafta sonu yapılacak. 7-8 Ocak tarihlerinde yapılacak olan sınavlar iki oturum şeklinde yapılacak.

Milli Eğitim Bakanlığınca yapılacak olan AÖL sınavları bu hafta sonu yapılacak. MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğüne bağlı olan açık öğretim ortaokulu 1. dönem sınavı 8 Ocak Pazar günü yapılacak. Pazar günü yapılacak olan sınav iki oturum şeklinde gerçekleşecek.

Sınav Sonuçları Şubatta Açıklanacak

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 7-8 Ocak tarihlerinde yapılacak olan AÖL sınavı cumartesi ve pazar günü yapılacak. MEB Hayat Boyu Öğrenme Müdürlüğüne bağlı açıköğretim ortaokulu 1. dönem sınavı iki oturum halinde yapılacak. 1. oturum saat 09.30' da, 2. oturum 14.00' de yapılacak.

Öğrenciler her iki oturumda 12 ders için sınava girecekler. Her derse yönelik 4 seçenekli 20 soruyu cevaplayacaklar. Sınav süresi ise 150 dakika olacak. Yapılan sınavın sonuçları Şubat ayında açıklanacak

Açık öğretim lisesi ve mesleki açık öğretim lisesi 1. dönem sınavları 7-8 Ocak Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak. Öğrenciler yapılacak olan sınavlarda belirlenen giriş belgesinde belirtilen okul ve salonlarda sınav saatinden 15 dakika önce bulunmak zorundalar. 

Sınava girecek olan öğrencilerin sınav giriş belgelerini sınav gününden bir gün önce almaları doğru olacaktır. 

aöf sınav yerleri aöf sınav günü 2017 aöf sınavı 2017 aöf sınav belgesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!