Gündem Özel Yurtlara Yeni Tedbirler

Özel Yurtlara Yeni Tedbirler

Son Güncelleme:

Edirne Valiliği ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen talimata göre, Edirne’ de bulunan ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan özel yurtlar için yeni tedbirler alındı. ‘Binaların Yangından Korunması‘ ve ‘ Binaların Depreme Karşı Korunması’ yönünde alınması gereken tedbirler incelendi.

Alınacak olan ve değerlendirilen tedbirler çerçevesinde Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır başkanlığında Edirne Belediyesi Nikah salonunda yetkililerle bir araya gelindi. Toplantıya özel yurtların işletmecileri ve müdürleri de katılım gösterdi.

Binaların Yangından Korunması

Yapılan olan tedbir toplantısı katılımcıların ilgisiyle geniş bir çerçevede ele alındı. Toplantıda özel öğrenci yurtlarında Binaların yangından korunması hakkında oluşan yönetmelik ve Binaların depreme karşı korunması yönünde yönetmelik kapsamında ele alınması gereken tedbirler ve önlemler değerlendirildi.

Bu tedbirlerin değerlendirilmesi kapsamında yetkililer, Edirne Belediyesi Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kemal Soytürk, müdürlük yetkilileri, İmar komisyonu başkanı Ali Yazıcı, İmar Komisyonu üyesi Turgut Terzi ve bir çok yetkili katılım gösterdi. 

Yurt binalarının yangından korunması ve binaların depreme karşı korunması hususunda birçok öneri ve tedbir değerlendirildi. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,287BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,635TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler