Son Dakika! 6 Ocak Cuma Kar Tatili Olan İller!

0

Meteorolojiden yapılan açıklamaya göre 6 Ocak Cuma günü bazı İl ve İlçelerde okullarda kar tatili yapılacak. Yoğun başlayan kar yağışından dolayı öğrenciler okulların tatil olup olmayacağını merak ediyorlar. 

6 Ocak’ ta Hangi İllerde Okullar Tatil

Yoğun kar yağışının başlaması nedeniyle, gözler kar yağışının yoğun olduğu İllerde Valiliklerden açıklamaya dikildi. Merakla beklenen haberlerden bazı İl ve İlçelerde 6 Ocak’ ta okulların tatil olacağı kesin olarak bildirildi. Kar yağışının yoğun olduğu Eskişehir, Bursa ve Konya’ da yarın okullar tatil mi? Valiliklerden yapılan son dakika bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Meteorolojiden alınan son dakika bilgilerine göre, bazı İllerde kar yağışı çok yoğun olacak. Yoğun kar yağışı nedeniyle yarın bazı İllerde okullar tatil edilecek. 

Alınan son hava tahminlerine göre 6 Ocak Cuma günü Bursa, Eskişehir ve Konya’ da tatil olup olmayacağı Valilikten kesin bir açıklama yapılmadığı için henüz kesin olmamaktadır. Türkiye Balkanlardan gelen soğuk hava dalgasının etkisi altında kalıyor. 

Havalar Nasıl Olacak?

Alınan son bilgilere göre Türkiye Balkanlardan gelen soğuk hava dalgasının etkisinde olmaya devam ediyor. Ayrıca tüm yurtta yoğun olarak etkisini gösterecek olan kar yağışı 4 gün boyunca aralıksız olarak devam edecek. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın