Advert Advert Advert

Ankara' da Kar Tatili Olacak mı?

Ankara' da Kar Tatili Olacak mı?
Ankara' da Kar Tatili Olacak mı? -

Meteorolojiden yapılan açıklamaya göre Ankara' da beklenen oldu ve yoğun kar yağışı başladı. Kar yağmaya başlamasıyla birlikte gözler Ankara Valiliğinden yapılacak açıklamaya çevrilmiş durumda. Peki 6 Ocak Cuma günü Ankara' da okullar tatil edilecek mi?

Meteorolojinin yaptığı açıklama geldi. Ankara' da beklenen kar yağışı bugün başladı ve yoğun şekilde devam etmekte. Kar yağışıyla birlikte öğrenci ve veliler gözlerini Valilikten gelecek son dakika bilgilerine çevirdiler. Buna göre Ankara' da 6 Ocak Cuma günü okullar tatil edilecek mi?

Ankara' da Okullar Tatil mi?

Ankara' da beklenen kar yağışı bugün itibariyle başlamış durumda. Sabah saatlerinden beri aralıksız yağan kar yağışı, Ankara' da okulların tatil olup olmayacağı konusunu gündeme getirdi. Ankara Valiliği kar tatiliyle ilgili kesin bir bilgi vermedi. Bu sorunun yanıtını ilerleyen saatlerde haberimizde sizlerle paylaşacağız. 

Ankara Hava Durumu

Meterolojiden yapılan son tahminlere göre yoğun yağan kar yağışı bugün sabah saatlerinde başladı. Kar yağışı altında kalan Ankara, karla beraber soğuk bir havanın da etkisi altında. Balkanlardan gelen soğuk havanın ve etkili olacak kar yağışının hakim olacağı Ankara' da, okulların tatil olup olamayacağı henüz kesinleşmedi. 

Kar yağışının beklendiği Ankara için, henüz Valilikten kesin bir bilgi gelmedi. Valilikten kar tatili ile ilgili yapılacak olan açıklamayı haberimizde sizinle paylaşacağız. 

Ankara kar tatili ankara 6 ocak tatil ankara valilik kar tatili ankara kar tatili var mı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!