Ankara’ da Kar Tatili Olacak mı?

Meteorolojinin yaptığı açıklama geldi. Ankara’ da beklenen kar yağışı bugün başladı ve yoğun şekilde devam etmekte. Kar yağışıyla birlikte öğrenci ve veliler gözlerini Valilikten gelecek son dakika bilgilerine çevirdiler. Buna göre Ankara’ da 6 Ocak Cuma günü okullar tatil edilecek mi?

Ankara’ da Okullar Tatil mi?

Ankara’ da beklenen kar yağışı bugün itibariyle başlamış durumda. Sabah saatlerinden beri aralıksız yağan kar yağışı, Ankara’ da okulların tatil olup olmayacağı konusunu gündeme getirdi. Ankara Valiliği kar tatiliyle ilgili kesin bir bilgi vermedi. Bu sorunun yanıtını ilerleyen saatlerde haberimizde sizlerle paylaşacağız. 

Ankara Hava Durumu

Meterolojiden yapılan son tahminlere göre yoğun yağan kar yağışı bugün sabah saatlerinde başladı. Kar yağışı altında kalan Ankara, karla beraber soğuk bir havanın da etkisi altında. Balkanlardan gelen soğuk havanın ve etkili olacak kar yağışının hakim olacağı Ankara’ da, okulların tatil olup olamayacağı henüz kesinleşmedi. 

Kar yağışının beklendiği Ankara için, henüz Valilikten kesin bir bilgi gelmedi. Valilikten kar tatili ile ilgili yapılacak olan açıklamayı haberimizde sizinle paylaşacağız. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.