En Düşük Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2017

0

Düşük Faizli Taşıt Kredisi Kampanyaları

Yeni bir araç satın almak isteyen kişiler bankalar tarafından ortaya çıkarılan taşıt kredisi kampanyalarından faydalanabilirler. Her bankanın farklı şartlarla ortaya çıkardığı bir taşıt kredisi kampanyasının bulunduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra sıfır ve 2. El araçların farklı kategoriye girdiğini, aracın durumuna özel olarak başvuru yapmanız gerektiğini ifade edebiliriz.

2017 yılında taşıt kredisi veren bankaların en uygun kredi faiz oranına sahip olanları şu şekilde:

Vakıfbank Yeni Yıla Özel Taşıt Kredisi %1,09 kredi faiz oranıyla veriliyor.

Akbank Taşıt Kredisi %1,09 kredi faiz oranıyla veriliyor.

Halkbank Taşıt Kredisi %1,15 kredi faiz oranıyla veriliyor.

Odeabank Yeni Arabam Taşıt Kredisi %1,15 kredi faiz oranıyla veriliyor.

Kuveyttürk Araç Finansmanı %1,17 kâr payı oranıyla veriliyor.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi(kaskolu) %1,19 kredi faiz oranıyla veriliyor.

Denizbank Taşıt Kredisi %1,19 kredi faiz oranıyla veriliyor.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi(kaskolu) %1,19 kredi faiz oranıyla veriliyor.

Güncel olarak en düşük kredi faiz oranlarıyla taşıt kredisi veren bankaların bu bankalar olduğunu ifade edebiliriz. Hangi bankadan taşıt kredisi alırsanız alın binde 5 oranında kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Kaskolu kredi paketlerini tercih eden kişilerin krediyi aldıkları bankanın anlaşmalı olduğu kasko şirketi aracılığıyla aldıkları araca kasko yaptırmaları gerekiyor.

Taşıt kredisi için başvuru yapmak üzere bankaların size en yakın şubelerine uğrayabilirsiniz. Sıfır araç için başvuru yapacak kişilerin galeriden alınan belge ile, ikinci el araç için başvuru yapacak kişilerin de ruhsatla başvuru yapmaları gerekiyor.

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın