Ziraat Bankası’ndan Bankamız Gayrimenkul Konut Kredisi

Ziraat Bankası’ndan Bankamız Gayrimenkul Konut Kredisi

Ziraat Bankası tüketicilere yüzde 0,80 ile 0,88 arasında değişen kredi faiz oranlarıyla konut kredisi veriyor.Ziraat Bankası’ndan Düşük Faizli Konut Kredisi

Ev almak için yeterli birikimi olmayan tüketiciler bankalardan kredi alarak bu isteklerini yerine getirebilirler. Konut kredisi paketlerindeki esneklikle dikkat çeken Ziraat Bankası, Bankamız Gayrimenkul Konut Kredisi paketi ile tüketicilere yüzde 0,80 ile 0,88 arasında değişen kredi faiz oranıyla konut kredisi veriyor.

Ziraat Bankası’nın mevcut konut kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen tüketicilerin banka şubelerinde uğramaları ve başvuru yapmaları gerekiyor. Almak istediğiniz konutun kredi çekmek için uygun olması da şartlar arasındadır.

Ziraat Bankası Bankamız Gayrimenkul Konut Kredisi kampanyasına ait kredi faiz oranı kredinin vadesine göre değişiyor. 1 ay vadeli olarak yüzde 0,80 faizle aldığınız bu krediyi 120 ay vade ile almak istediğinizde kredi faiz oranı doğrudan 0,88’e yükseliyor.

Bankamız Gayrimenkul Konut Kredisi kampanyası sayesinde bu faiz oranlarından faydalanarak 1 milyon liraya kadar konut kredisi alabilirsiniz. Kredinin kredilendirme oranı evin değerinin yüzde 75’i olarak belirlenmiş.

Mevcut konut kredisi kampanyasından faydalanarak bankadan konut kredisi alan kişilerin kredi için 1 aydan 120 aya kadar vade talep etme hakları bulunuyor. En fazla 10 yıl vade talep edilebilen bu krediyi dilerseniz 3’er aylık taksitlerle de ödeyebilirsiniz.

Kredi için bazı masrafların Ziraat Bankası’na peşin olarak ödenmesi gerekiyor. Bunlar 47,13 TL yıllık DASK ücreti, 102,57 liralık yıllık hayat sigortası bedeli, 118 liralık ipotek tesis bedeli, 180 liralık yıllık konut sigortası ve ekpertiz ücretleridir. Evin ve krediyi alan kişinin durumuna göre bu ücretlerin miktarı değişebilir.

Ziraat Bankası Bankamız Gayrimenkul Konut Kredisi paketine başvuru yapmak isteyen tüketiciler en yakın Ziraat Bankası şubesine kimlikleriyle birlikte uğrayarak başvuruda bulunabilirler. ziraat kredi ziraat konut kredisi konut kredisi ziraat bankası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?