9 Ocak' ta İstanbul' da Kar Tatili Olacak mı?

9 Ocak' ta İstanbul' da Kar Tatili Olacak mı?

Tüm İstanbulu etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle öğrenciler ve veliler 9 Ocak Pazartesi kar tatili olacak mı? Sorusuna cevap bekliyor.Meteorolojiden alınan son bilgilere göre İstanbul' da yaşanan yoğun kar yağışı gündelik hayatı aksattı. Önümüzdeki haftaya kadar devam etmesi beklenen kar yağışı nedeniyle, İstanbul' da okulların tatil olup olmayacağı merak konusu. İstanbul Valisi Vasip Şahin beklenen cevap için açıklama yaptı.

9 Ocak Pazartesi İstanbul' da Okullar Tatil mi?

İstanbul' da beklenen yoğun kar yağışı gelerek önümüzdeki haftaya kadar beyaz rengini hakim kılacak. Öğrenciler ve veliler İstanbul Valisi Vasip Şahin' den okulların tatil olup olmayacağı ile ilgili sorularına cevap arıyorlar. Vasip Şahin konuyla ilgili açıklama yaptı. 

Kar yağışının şiddetini artırması nedeniyle İstanbul' da 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil edildi. Veliler ve öğrenciler sosyal medya üzerinde Vali Vasip Şahin' de mesaj göndererek sorularına kesin bir cevap aradılar. Bunun üzerine açıklama yapan Vali Şahin, şiddetli yaşanan kar yağışı nedeniyle okulların 1 gün tatil edilmesine karar verildiğini belirtti.

Yapılan açıklama, İlimizde devam eden yoğun kar yağışı, buzlanma nedeniyle eğitim-öğretime 1 gün ara verildiğini ifade etti. 9 ocak istanbul kar tatili istanbul kar tatili 9 ocak kar tatili 9 ocak istanbul eğitim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ING Bank’tan Emeklilere Özel 10.000 Lira İhtiyaç Kredisi!
ING Bank’tan Emeklilere Özel 10.000 Lira İhtiyaç Kredisi!
Turklandbank Kredi İzleme Yetkilisi Personel Alımı!
Turklandbank Kredi İzleme Yetkilisi Personel Alımı!