Advert Advert Advert

9 Ocak Pazartesi Kar Tatili Olan İller!

9 Ocak Pazartesi Kar Tatili Olan İller!
9 Ocak Pazartesi Kar Tatili Olan İller! -

Tüm yurdu etkisi alan yoğun kar yağışı, birçok İl ve İlçede eğitimi de aksattı. Veliler ve öğrenciler kar tatili olup olmayacağı merak ediyorlar. Valiliklerden yapılan son dakika açıklamaları...

Tüm yurtta etkili olan ve şiddeti artan kar yağışı nedeniyle Birçok İl ve İlçede eğitime 1 gün ara verildi. Olumsuz hava şartları nedeniyle birçok İl ve İlçede eğitim ve öğretime ara verilmesi yönünde karar verildi. Peki hangi İl ve İlçelerde Kar Tatiline karar verildi?

9 Ocak Pazartesi Tatil Olan İl ve İlçeler

İstanbul' da yoğun ve şiddetli şekilde devam eden kar yağışı nedeniyle Vali Vasip Şahin açıklama yaptı. Eğitim ve öğretime 1 gün ara verildiği belirtildi.

Bursa Valiliğinden yapılan açıklamaya göre olumsuz hava şartları nedeniyle İl genelinde tüm anaokulu, ilk ve orta okullar ile liselerde 9 Ocak Pazartesi günü eğitim ve öğretime bir gün ara verildiği duyuruldu.

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş yaptığı açıklamada 2 gündür şiddetli olan kar yağışı ve buzlanma nedeniyle okullarda kar tatili yapıldığını duyurdu. 

Zonguldak ise İl merkezi, bağlı köyler, belde, Kilimli, Kozlu, Ereğli İlçelerinde yoğun kar nedeniyle okulların tatil edildiği Valilik tarafından duyuruldu.

Düzce, Tokat, Yalova, Kastamonu, Nevşehir, Kırklareli, Edirne, Kocaeli, Tekirdağ, Balıkesir, Yozgat, Samsun, Sakarya, Bolu ve Ordu' da Valiliklerden yapılan açıklama ile okulların 9 Ocak Pazartesi günü tatil ilan edildiği belirtildi. 

9 ocak kar tatili hangi iller tatil kar tatili olan iller 9 ocak okullar tatilmi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!