Odeabank’tan Yeni Yıla Özel Günde 10 Liraya İhtiyaç Kredisi

0

Odebank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi

Yeni yılın ilk günlerinde bankaların yeni yıla özel kampanyaları ardı ardına geldi. 2017 yılına özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası oluşturan Odeabank Nakit Hazır ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde 75 yaşından daha genç olan herkese kredi fırsatı sunuyor.

Odeabank Nakit Hazır ihtiyaç kredisi kampanyası için sabit olarak belirlenmiş bir kredi faiz oranı bulunmuyor. Ancak kredi faiz oranlarının 1,29 ile 1,79 arasında değiştiğini ifade edebiliriz. Kredi başvurusu esnasında skorlandırılan müşteriye özel bir ihtiyaç kredisi faiz oranı belirleniyor.

Odeabank Nakit Hazır kredi kapsamında ihtiyaç kredisi almak isteyen tüketiciler bu krediye başvuruda bulunmak için Odeabank şubelerine uğrayabilirler. Krediye Odeabank internet sitesinden de başvuru yapılabiliyor. Ancak sonuç olarak Odeabank şubesine uğramak ve kimlik ibrazında bulunmak gerekiyor.

Tüketicilere 2017 yılına özel olarak sunulan bu ihtiyaç kredisi kampanyası 3 ay ile 48 ay arasında değişen vade seçeneklerine sahip. Tüketiciler bu iki değer arasında kalan bir vade seçeneğini kredi başvurusu esnasında seçebiliyorlar.

En düşük kredi faiz oranı olan yüzde 1,29 ile 10 bin lira ihtiyaç kredisi alan bir tüketici bu krediyi 48 ayda bankaya geri ödemek istediğinde Odeabank’a her ay 297 lira ödemelidir.

En yüksek kredi faiz oranı olan 1,79 ile 10 bin lira ihtiyaç kredisi alan tüketici ise 48 aylık vade seçeneğini seçmesi durumunda bankaya her ay 336 lira taksit öder.

10 bin liralık bir krediden faydalanıldığında bankaya 50 TL kredi tahsis ücreti ödemek gerekir. Hayat sigortası bedeli kişinin durumuna göre değişiklik gösterebilir. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın