Garanti Bankası 2016 Şubat ve Mart Personel Alımları -22.02.2016

0

Geleceğini ülkemizin önde gelen bankalarından biri olan T.Garanti Bankasına emanet etmek isteyen, bankacılık alanında kariyer hedefleyen yeni yüzler alınacaktır. Garanti Bankası 2016 personel alımları devam ediyor. 2016 Şubat ve Mart ayları için Garanti Bankası’nın personel alacağı açık pozisyonlar.

Türkiye’nin hemen her bölgesinde faaliyetlerini sürdüren Garanti Bankası, her geçen gün sektördeki konumunu daha Garantili hale getirmektedir. Uzun yıllardır bankacılık sektöründe Türkiyeye ilkleri tatdıran Garanti Bankası A.Ş bu yılda istikrarlı olarak büyümeyi hedef olarak belirlemiştir.

Banka 2000 li  yılların başından buyana personel alımlarını hem kendi kariyer sayfası hemde diğer mecralarda duyurarak adayların şeffaf bir şekilde banka iş ilanlarına ulaşmasını sağlamaktadır. Bankanın farklı kollarında aynı amaca hizmet edecek yeni personel alımları 2016 da da devam etmektedir. Garanti Bankası özellikle şube ağına önem veren bankalardan bir tanesi olarak bu kadrolarını her zaman daha güçlü tutmayı ve yeni mezun, deneyimsiz adaylara kurumiçi eğitimler vererek kaliteli birer bankacı yaratmayı amaç edinmektedir.

Garanti Bankası personel alımları 2016 yılı içerisinde de geçtiğimiz yıllara oranla daha aktif devam edeceği tahmin edilemtedir. Son dönemde ihtiyaçların doğduğu pozisyonlar için 2016 Şubat 2016 Mart personel alımları yapılacağı belirtilmektedir. Adayların başvuru sürecini takiben davet edilecekleri Garanti Bankası sınav tarihi adaylar ayrıca duyurulmaktadır.

2016 Banka Personel alımları içerisinde bankacı adaylarının en çok takip ettiği bankalardan biri olan Garanti Bankası iş ilanlarına ve başvurulara bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

https://garantilikariyer.garanti.com.tr/web/ilanlar_off.aspx?ilangrp=2

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın