Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan Esnafa 3 Ay Borç Ertelemeli Esnaf Finansmanı

0

Türkiye Finans Katılım Bankası Borç Ertelemeli Esnaf Finansmanı

Türkiye Finans Katılım Bankası esnafların yeni yıldaki ihtiyaçları için cazip bir finansman kampanyası oluşturdu. Esnaf finans kampanyası ile esnaflara 500 bin liraya kadar finansman sağlayan Türkiye Finans Katılım Bankası bu finansman için oldukça esnek ödeme seçeneklerini de esnaflara sunuyor.

Hem 3 ay borç ertelemeli hem de 3 ayda bir taksit ödemeli olarak sunulan Esnaf finans kampanyasından Esnaflık Belgesi olan tüm esnaflar faydalanabiliyor.

Bu finansman kampanyasından faydalanarak araç almak isteyen esnaflar 250 bin liraya kadar finansman alıp bu finansman için 48 aya kadar vade talep edebilirler.

Ürün, mal ya da ticari ürün almak isteyen esnaflar bunun için finansman aldıklarında finansmanları en fazla 250 bin lira olabilir. Ürün almak üzere alınan bu finansman için talep edilebilecek maksimum vade ise 24 ayla sınırlıdır.

Gayrimenkul satın almak için Esnaf finans kampanyasından faydalanan esnaflar bu finansmanı 500 bin liraya kadar alabiliyorlar. Alınan bu finansman için bankadan 60 aya kadar vade talep edilebiliyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından oluşturulan bu kampanya 31 Ocak’a kadar devam ediyor. Başvuruların bizzat Türkiye Finans Katılım Bankası şubelerine yapılması gerekiyor.

Bu finansman paketinden faydalanan esnaflar geri ödemeyi 3 ay ertelemeli olarak yapabilirler. Buna ek olarak finansman için balon ödeme ya da değişken taksitli ödeme planı talep edilebiliyor. Dileyen esnaflar borçlarını 3 ayda bir taksit olmak şartıyla da bankaya geri ödeyebilirler.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın