TEB Marifetli Hesap Açtıranlar Yüzde 11,25 Mevduat Faizi Alıyor!

0

TEB’den Marifetli Hesap Kampanyası

Mevduat faizi ile birikimleri üzerinden gelir elde etmek isteyen tüketiciler çeşitli bankaların vadeli hesap kampanyalarından faydalanabilirler. Mevduat faizi konusunda yeni bir kampanya oluşturan TEB yeni müşteri olan herkese 3 ay boyunca yüksek faiz getirisi fırsatı sunuyor. TEB Marifetli Hesap açtıran kişiler kampanyanın kurallarına uymaları durumunda 3 ay boyunca yüzde 11,25 mevduat faizi alıyor.

TEB Marifetli hesap açtırmak isteyen kişiler en yakın TEB şubesine uğrayabilirler. Mevcut mevduat faizi oranını yükseltmek isteyen kişiler 1 adet fatura ödeme talimatı vermeleri halinde faiz oranını %0,5 daha arttırabilirler.

TEB Marifetli hesap açtıran kişiler 3 ay boyunca yüzde 11,25 mevduat faizi oranında faydalanabilirler. 3 aydan sonrası için standart mevduat faizi oranları geçerli olacaktır.

Tanışma faizi almak isteyen kişiler döviz hesabı da açabilirler. En fazla 100 bin liralık, 40 bin Euroluk, 50 bin dolarlık, 30 bin sterlinlik hesap açılabilir.

Mevcut mevduat faizinden faydalanmak isteyen kişilerin en az 2 bin TL ile ya da 1000 Euro-Dolar-Sterlinle hesap açmaları gerekiyor.

Marifetli hesap açan kişiler bu hesaptan başka hesaplara para gönderirken de masraf ödemiyor. Havale ve EFT işlemleri Marifetli hesap sahipleri için ücretsizdir.

TEB’in sanal hizmeti olan Cepteteb ile de mevduat faizi kazanılabilir. Cepteteb vadeli hesap ile alınabilecek olan mevduat faizinin oranı ise yüzde 10,75 olarak belirlenmiş. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın