Advert Advert Advert

AÖF Güz Dönemi Final Sınavı Ne Zaman?

AÖF Güz Dönemi Final Sınavı Ne Zaman?
AÖF Güz Dönemi Final Sınavı Ne Zaman? -

AÖF Güz Dönemi final sınavları için resmi sayfasından duyuru yaptı.

AÖF resmi sayfasından yaptığı duyuruda, güz dönemi final sınavlarının tarihini verdi. Anadolu AÖF Güz Dönemi sınavı için belirtilen kurallar, güz dönemi sınavı ve tek ders sisteminde yapılan köklü değişime yer verdi. 

1,5 milyona yakın AÖF öğrencisinin merakla beklediği güz dönemi final sınavlarının tarihi belli oldu. Öğrenciler internet üzerinden veya AÖF bürolarından sınava giriş belglerini alabilirler. AÖF öğrencilerinin giriş belgelerini almalarının yanında, değişen kurallara da uymaları gerektiği belirtildi. 

AÖF Güz Dönemi Sınavı ve Değişen Kurallar

Sınav giriş tarihi, belgelerinin çıktısının alınmasının yanı sıra, yeni kurallara açıklık getirerek öğrencileri bilgilendirdi. Sınav yerine en az 1 saat erken gelinmesi ve sınav başlama saatinden itibaren 15 dakika sonra hiç kimsenin sınav binasına her ne sebeple olursa olsun alınmayacağıdır. 

Sınava girerken yanında bulundurulması gereken begeler ise, sınav giriş belgesi ve fotoraflı kimlik kartının yanınızda bulundurulması gerekiyor. 

AÖF Güz Dönemi Sınav Tarihleri

Anadolu AÖF final sınavı giriş tarihi 14-15 Ocak olacağı bildirildi. Bahar dönemi vize sınavları 15-16 Nisan, bahar dönemi final sınavı ise 27-28 Mayıs tarihlerinde yapılacaktır. 

aöf final sınavı aöf final soruları aöf final sınav tarihi aöf güz dönemi aöf giriş belgesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
BDDK Başkanı Akben: Türk Bankacılık Sistemi Sağlam!
BDDK Başkanı Akben: Türk Bankacılık Sistemi Sağlam!