Ana SayfaBankacılıkİş Bankası Kartsız İşlemler

İş Bankası Kartsız İşlemler

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Kart şifrelerinin dahi unutulduğunu göz önüne alarak banka kartlarının da kolaylıkla unutulabileceğini söyleyebiliriz. Normal şartlarda bankamatiklerden işlem yapabilmek için banka kartı kullanılır. Fakat İş Bankası kartsız işlem hizmeti de sunuyor. Peki, İş Bankası hangi işlemleri kartsız işlem kapsamında sunuyor? İş Bankası kartsız işlemler ve detayları…

İş Bankası Aracılığı İle Kartsız Yapılabilen İşlemler

Atatürk tarafından 1924 yılında kurulan ve hali hazırda Türkiye’nin özel bankacılık hizmeti veren en büyük bankası olma özelliği taşıyan İş Bankası 7 gün 24 saat boyunca 6.500 bankamatik aracılığı ile müşterilerine veya müşterisi olmayanlara hizmet sunuyor. İş Bankası’nın 6.500 bankamatiği kullanılarak kolaylıkla kartsız işlem veya banka kartı kullanılarak işlem yapılabiliyor.

İş Bankası bankamatiklerinde çeşitli bankacılık işlemleri kart kullanılarak veya kart kullanılmadan da yapılabiliyor. Hatta İş Bankası bankamatiklerinden farklı bankaların banka kartları kullanılarak da işlem yapılabiliyor.

İş Bankası Kartsız İşlemler Para Çekme

İş Bankası müşterileri banka veya bankamatik kartı olmadan da para çekilebiliyor. İş Bankası bankamatiklerinden kart kullanmadan para çekebilmek için öncelikle İş Bankası mobil bankacılık müşterisi olunması gerekiyor. Eğer İş Bankası mobil bankacılık hizmeti kullanılıyorsa mobil bankacılık aracılığı ile edinilen QR kodu ile İş Bankası bankamatiklerinden kartsız para çekilebilir.

İş Bankası Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödeme

İş Bankası bankamatikleri kullanılarak kredi kartı kullanmadan kredi kartı borcu ödenebiliyor. Herhangi bir İş Bankası bankamatiğinde kart numarasını kullanarak kredi kartı borcu ödeyebilirsiniz.

İş Bankası Kartsız Para Transferi

İş Bankası bankamatikleri kullanılarak banka kartı kullanılmadan para transferi yapılabiliyor. İş Bankası bankamatikleri kullanılarak İş Bankası hesaplarına havale veya diğer banka hesaplarına EFT işlemi yapılabilir. Bu işlemi yapabilmek için alıcının kişisel bilgilerine, müşteri numarasına veya IBAN numarasının bilinmesi gerekiyor.

İş Bankası Diğer Kartsız İşlemleri

İş Bankası bankamatikleri kullanılarak telefon hatlarına kontör yüklenebilir, döviz bozdurulabilir, altın ve hisse senedi alım satım işlemi yapılabilir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
65TakipçilerTakip Et
2,237TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2023 Haziran Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2023 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Haziran)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Haziran 2023!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Akbank Hukuk Departmanı için Avukat Alımı Yapacak!

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımladığı yeni bir ilanla hukuk departmanında görevlendirmek üzere Avukat...

ING Bank 11 Farklı İlde Ticari/Kobi Şube Yönetici Adayları Arıyor!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilince çalıştırmak üzere yeni Kobi Portföy Yöneticileri arıyor.

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...