Advert Advert Advert

11 Ocak Kar Tatili Olan İller!

11 Ocak Kar Tatili Olan İller!
11 Ocak Kar Tatili Olan İller! -

11 Ocak itibariyle eğitime kar engeli olan İller ilgili Valilikler tarafından açıklandı. Yurdu etkisi alan şiddetli kar yağışı nedeniyle birçok ilde eğitime ara verildi. İşte tatil olan iller...

Yurdun genelini etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle birçok İl ve İlçe' de eğitime ara verildi. Hangi İller şiddetli kar yağışı nedeniyle eğitime ara verdi? İşte haberin detayları...

İstanbul okulların 3. defa tatil edildiği İller arasında. Hızını eksiltmeyen ve yoğunlaşan kar yağışı nedeniyle  Vali Vaip Şahin okulların 11 Ocak tarihinde de tatil edildiğini bildirdi. 

Bolu' da yoğun devam eden kar yağışı nedeniyle 5 ilçe' de eğitime ara verildi. Olumsuz hava koşulları neticesinde Kıbrısçık, Göynük, Gerede, Yeniçağa, Dörtdivan İlçelerinde eğitime 1 gün ara verildiği Valilik tarafından bildirildi.

Denizli Valiliğinden yapılan açıklamaya göre Çameli İlçesinde yaşanabilecek buzlanma nedeniyle eğitime 1 gün ara verildiği belirtildi. 

Ordu' da etkisini yoğun gösteren kar yağışı nedeniyle bazı İlçelerde okullar 1 gün tatil edildi. Valilikten yapılan açıklamaya göre İkizce İlçesinde bulunan tüm okullar da eğitime 1 gün ara verildiği belirtildi.

Burdur' da etkili olan kar yağışı nedeniyle buzlanma ve donma olaylarına karşı önlem almak için okulların 1 gün ara verildiği belirtildi. Burdur İl merkezi ve tüm İlçelerinde geçerli olan kar tatili 11 Ocak Çarşamba günü için tatil edildi. 

Çanakkale İl merkezinde taşımalı eğitim okulları ve bazı İlçelerde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün ara verildiği belirtildi. 

11 ocak kar tatili 11 ocak tatil 11 ocak eğitim kar engeli 11 ocak tatil olan okullar 11 ocak kar tatili nerede
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yapı Kredi Bankası En Az Önlisans Mezunu Satış Yetkilisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası En Az Önlisans Mezunu Satış Yetkilisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası'ndan Tatil Kredisi Kampanyası
Yapı Kredi Bankası'ndan Tatil Kredisi Kampanyası