Ana Sayfa Ekonomi Vakıfbank Worldcard Kredi Kartı Sahiplerine Ekstrede İndirim Fırsatı

Vakıfbank Worldcard Kredi Kartı Sahiplerine Ekstrede İndirim Fırsatı

0

Vakıfbank Sözünle Kazan Kampanyası

Vakıfbank’a ait Worldcard kredi kartı sahibi tüketiciler 12 ay boyunca belli miktarlarda harcama sözü vermeleri halinde ekstrelerinde indirim kazanabiliyor. Bu kampanya sayesinde kredi kartı ekstresinde 300 liraya kadar indirim yapılıyor.

Kredi kartı için harcama sözü verecek olan tüketiciler bu sözü 500 lira ve katları olacak şekilde verebilirler. Örnek olarak 500 TL, 1000 TL, 1500 TL gibi harcama sözü verebilirsiniz. Kampanyadan faydalanabilmek için en az 500 en fazla 10 bin liralık harcama sözü vermek gerekiyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için harcama sözünün 12 ay boyunca tutulması gerekiyor. Aylık 500 TL harcama sözü veren bir tüketicinin ilk ekstresinde 40 TL indirim yapılıyor. Aylık 1000 TL harcama sözü verenlerin ilk ekstresinde 75, aylık 3 bin lira harcama sözü veren kişilerin ilk ekstresinde 200, aylık 10 bin lira harcama talimatı veren kişilerin ilk ekstrelerinde 300 TL değerinde bir indirim yapılıyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için H500(rakam harcama sözü limitine göre değişir) bir boşluk kredi kartının son 6 hanesi şeklinde mesaj hazırlayıp 6635’e göndermek gerekiyor.

Verilen aylık harcama sözünün kredi kartı limitini aşmaması gerekiyor. Ek kart sahipleri bu kampanyadan faydalanamazlar. Sahip olduğunuz her Worldcard için bu kampanyaya katılabilirsiniz. Ancak her kart için ayrı olacak şekilde harcama sözü vermek gerekiyor.

Kredi kartıyla yapılan nakit çekim işlemleri harcama sözüne dahil edilmez. 12 ay boyunca harcama sözünde durmayan kişilerin promosyonları Vakıfbank tarafından iptal edilir. 

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version