Advert Advert Advert

TUS Sonbahar Dönemi Yerleştirme Sonuçları Açıklandı!

TUS Sonbahar Dönemi Yerleştirme Sonuçları Açıklandı!
TUS Sonbahar Dönemi Yerleştirme Sonuçları Açıklandı! -

2016 TUS Yerleştirme sonuçları erişime açıldı. ÖSYM tarafından açıklanması beklenen sonuçlar resmi sayfasından açıklandı. İşte haberin detayları...

2016 TUS ( Tıpta Uzmanlık Sınavı) Yerleştirme sonuçları açıklandı. ÖSYM resmi sayfasından erişime açılan sonuçlar adayların heyecanlı bekleyişlerine son verdi. 

Tercih ve Yerleştirme Sonuçları

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından açıklanan TUS sonuçları adayların erişimine açıldı. 2016 yılında TUS sınavına katılıp tercihlerini yapan adaylar için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Sonuçlarına erişmek isteyen adaylar için ÖSYM sayfası erişime açıldı. 

Uzun bir bekleyişin ardından 2016 TUS Sonbahar dönemi yerleştirme sınavı sonuçlarının tavan ve taban puanları belli oldu. Sonbahar döneminde gerçekleşen TUS uzun bir bekleyişin ardından sonuçlandı

Adaylar sonuç bilgilerine ÖSYM sayfasına girip T.C Kimlik bilgilerini yazıp erişebilirler. 2016 TUS sınavına giren adaylar için ÖSYM tarafından yapılan duyuruda yerleştirme sonuçlarına ilişkin bilgi verildi. 

ÖSYM verdiği bilgide, 2016 TUS Sonbahar Dönemi sınavına erişimin tamamlandığını, adayların adayların yerleştirme sonuçlarını 11 Ocak itibariyle öğrenebileceklerini belirten bilgiler verilmiştir. Adayların yerleştirme sonuçlarına ilişkili olarak ÖSYM adresinden T.C Kimlik numaraları ve şifrelerini girerek bilgi alabilecekleri ifade edildi. 

ÖSYM 2016 TUS yerleştirme sonuçlarının 11 Ocak tarihi itibariyle erişime açıldığını bildirdi. 

tus sonuçları açıklandı tus sonuçları tus sonbahar sonuçları tus sonbahar dönemi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!