Ana SayfaKredilerYapı Kredi 2017 Ocak Konut Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi 2017 Ocak Konut Kredisi Faiz Oranları
Y

-

Yapı Kredi Konut Kredisi

Tüketicilere hizmet veren tüm bankalar çeşitli alım işlemleri için bireylere finansman sağlıyor. Yapı Kredi Bankası müşterileri bankadan ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi gibi kredi paketlerini talep edebilirler. Konut kredisi faiz oranları uygun bir seviyede olan Yapı Kredi Bankası’ndan 120 ay vadeli olarak 100 bin lira değerinde bir konut kredisi alındığında kredi faiz oranı yüzde 0,90 oluyor.

Tüketiciler kefil göstermeden Yapı Kredi Bankası’ndan konut kredisi alabiliyorlar. Bu bankanın mevcut konut kredisi ev değerinin yüzde 80’i kadar verilebiliyor. Yapı Kredi konut kredisi için başvuruda bulunan kişilerin evlerine ekspertiz ekibi tarafından incelemede bulunulur ve evin gerçek değeri belirlenir. Daha sonra ev değeri üzerinden kredi ödemesi yapılır.

Yapı kredi konut kredisi paketi için 1 ay ile 120 ay arasında değişen esnek vade seçeneklerinden faydalanılabilir. Yapı Kredi’den alınan konut kredisinin bankaya eşit taksitlerle geri ödenmesi gerekir.

Yıllık maliyet oranı yüzde 13,90 olan Yapı Kredi konut kredisi kampanyasından faydalanabilmek için bankaya bazı masrafları peşinen ödemek gerekiyor. Bu masrafların değişebilir olmakla beraber 100 bin liralık bir kredi için 1230 lira civarındadır.

Bankadan alınan 120 ay vadeli 100 bin liralık konut kredisi paketi için Yapı Kredi Bankası’na masraflar hariç toplamda 165 bin 174 lira ödeme yapılır. Bankaya her ay ödenmesi gereken taksit miktarı 1366 lira olacaktır.

Krediye başvuruda bulunmak isteyen tüketiciler Yapı kredi şubelerine kimlik belgeleri, gelir belgeleri ve evin tapusu ile birlikte uğrayarak başvuru yapabilirler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol